Samsung nabíječka s USB-C portem EP-T1510 bez kabelu, White

Samsung nabíječka s USB-C portem EP-T1510  bez kabelu, White
239 249 2200
239,- Kč

Původní cena: 249,- Kč


Hodnocení:


Samsung nabíječka s USB-C portem EP-T1510 bez kabelu, White z kategorie elektronika, komunikace, telefony, mobilní telefony – příslušenství, se slevou kupte přes Chci.cz.

F-mobilZískejte tento produkt se slevou z obchodu F-mobil a budete spokojení s dodaným Samsung nabíječka s USB-C portem EP-T1510 bez kabelu, White .

Detailní informace

Síťová nabíječka s USB-C portem nabízí výkon 15 W. Díky kompaktním rozměrům ji můžete nosit stále sebou. Pro bezpečné nabíjení je vybavena ochranou proti přehřátí, zkratu a přetížení. Zabudovaný inteligentní čip automaticky rozpozná úroveň intenzity potřebnou pro efektivní nabíjení.Balení neobsahuje kabel. EP-T1510NWEGEU

Produkt je výrobek značky Samsung ,distribuovaný s EAN kódem 8806092709850.

Procházet zboží z kategorie Elektronika Samsung, Komunikace Samsung, Telefony Samsung, Mobilní telefony – příslušenství Samsung.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Samsung nabíječka s USB-C portem EP-T1510 bez kabelu, White a další podobné zlevněné zboží z kategorie elektronika sleva, komunikace sleva, telefony sleva, mobilní telefony – příslušenství sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Samsung a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Samsung najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Samsung nabíječka s USB-C portem EP-T1510 bez kabelu, White
Právě si prohlížíte...

239,- Kč