článek

Levné a originální dárky na Vánoce


Vánoce se neúprosně blíží, ale vaše peněženka zrovna není ve stavu, kdy byste si mohli dovolit plno skvělých a drahých dárků? Není třeba hned přemýšlet nad půjčkou, nebo počítat, zda-li vám peníze po nákupu dárků postačí do příští výplaty. ..
(celý článek)

Vánoce se neúprosně blíží, ale vaše peněženka zrovna není ve stavu, kdy byste si mohli dovolit plno skvělých a drahých dárků? Není třeba hned přemýšlet nad půjčkou, nebo počítat, zda-li vám peníze po ...
Sdílejte obsah s přáteli Existují dary, za které neutratíte mnoho peněz, a přesto z nich budou obdarovaní nadšení.

Knihy


Ačkoliv se to nezdá, knížky mohou být skvělým a levným vánočním dárkem. Nemusíte totiž nutně nakupovat novou knihu z knihkupectví. Existují antikvariáty, které nabízí opravdu velký výběr knih za naprosto směšné ceny. Některé obchody prodávají staré knihy za charitativním účelem. Ke knížce pak můžete připojit i doklad, kam šly peníze z nákupu. Přispět tímto způsobem na dobrou věc za ostatní jistě leckdo ocení.

Ponožky


Chvíli se zdálo, že ponožkám odzvonilo. Do doby, než se objevil nový trend ponožek s motivy. Sice na trhu objevíte i drahé značky, ale v běžných obchodech takový pár originálních ponožek seženete poměrně levně. Takový dárek se hodí mladým lidem, ale i těm starším. Dnes je využívají i dospělí ke svým oblekům nebo na běžné nošení.

Ruční výrobky


Výrobky na trzích, které najdete o svátcích na různých akcích, mohou postačit jako skvělá inspirace na Vánoce. Například některé stánky nabízí ručně vyráběná mýdla. Ta jsou levná a často designově mnohem hezčí, než běžně kupované dárky v supermarketu. Výrobci si na nich dávají více záležet, proto bude dárek darovaný s láskou zároveň s láskou vyroben.

Svíčky, vonné vosky a oleje


Dárkem, který vás vždy zachrání na poslední chvíli, je svíčka. Svíčky jsou levné, často mohou mít zajímavé barvy a tvary. Ať už zvolíte ručně vyráběnou svíčku či kupovanou, v zimních večerech ji ocení každý. Pokud chcete být trochu originálnější, poohlédněte se po vonném vosku. Dají se sehnat ve specializovaných obchodech, ale i v drogériích. Vánoční vůně dokážou provonět dům lesem, cukrovím i skořicí a vyjdou vás opravdu levně.

Poukaz do kavárny


V některých kavárnách si můžete zakoupit poukaz na kávu dle výběru. Tento dárek ocení především kavárenští povaleči, ale i dospělí, kteří touží občas po práci zajít do svého oblíbeného podniku a chvíli v něm posedět. Takový poukaz vás nevyjde draho i v případě, že nakoupíte dva pro případný doprovod. Tento dar je navíc originálnější, než dárky kupované na poslední chvíli bez přemýšlení. Obdarovaný bude vědět, že jste se nad ním a jeho potřebami zamysleli.


  • Autor: tomas
  • Publikováno:

Kategorie:

Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Vybíráme z magazínu