Vidlice porcovací FunctionalForm Fiskars

Vidlice porcovací FunctionalForm Fiskars
459 459 2021
459,- Kč

Původní cena: 459,- Kč


Hodnocení:


Vidlice porcovací FunctionalForm Fiskars z kategorie dům a zahrada, kuchyně a jídelny, nádobí na vaření a pečení, kuchyňské nádobí, se slevou kupte přes Chci.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Truhlíkov a budete spokojení s dodaným Vidlice porcovací FunctionalForm Fiskars .

Detailní informace

Porcovací vidlice pro všechny druhy masa. Vidlice porcovací Fiskars Functional Form ™ je navržená pro pohodlné používání a snadnou údržbu. Odolná čepel s hroty z japonské nerezové oceli. Ergonomická rukojeť s povrchem SoftGrip ™ v místě uchopení. Hluboký chránič prstů poskytuje pohodlné a bezpečné držení. Lze mýt v myčce na nádobí. Výška: 3,6 cm, délka: 29,5 cm, šířka: 6,9 cm. Hmotnost: 82g.

Produkt je výrobek značky Fiskars ,distribuovaný s EAN kódem 6424002012931.

Procházet zboží z kategorie Dům a zahrada Fiskars, Kuchyně a jídelny Fiskars, Nádobí na vaření a pečení Fiskars, Kuchyňské nádobí Fiskars.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Vidlice porcovací FunctionalForm Fiskars a další podobné zlevněné zboží z kategorie dům a zahrada sleva, kuchyně a jídelny sleva, nádobí na vaření a pečení sleva, kuchyňské nádobí sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Fiskars a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Fiskars najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Vidlice porcovací FunctionalForm Fiskars
Právě si prohlížíte...

459,- Kč