Sada 5 nožů s bambusovým stojánkem Functional Form Fiskars

Sada 5 nožů s bambusovým stojánkem Functional Form Fiskars
2 590 2 590 2256
2 590,- Kč

Původní cena: 2 590,- Kč


Hodnocení:


Sada 5 nožů s bambusovým stojánkem Functional Form Fiskars z kategorie dům a zahrada, kuchyně a jídelny, nádobí na vaření a pečení, kuchyňské nádobí, se slevou kupte přes Chci.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Truhlíkov a budete spokojení s dodaným Sada 5 nožů s bambusovým stojánkem Functional Form Fiskars .

Detailní informace

Bambusový blok nožů Fiskars Functional Form ™ obsahuje 5 nožů: velký kuchařský nůž, nůž na chléb a pečivo, nůž Santoku, nůž snídaňový a okrajovací nůž. Blok na nože je vyrobený z bambusu 100% certifikovaného FSC® a z plastu. Čepele nožů jsou vyrobené z odolné japonské nerezové oceli. Ergonomické rukojeti s povrchem SoftGrip ™ mají hluboké chrániče prstů pro bezpečné a pohodlné držení. Nože lze mýt v myčce na nádobí. Výška: 37,1 cm, délka: 20,2 cm, šířka: 14,2 cm. Hmotnost: 1,07 kg.specifikace nožů Velký kuchařský nůž má čepel dlouhou199 mm. Je ...ideální pro krájení masa, sekání zeleniny na drobno a krájení bylinek.Nůž na krájení chleba má čepel se zoubky dlouhou 213 mm a je ideální pro krájení pečiva s tvrdou kůrkou.Nůž Santoku se širokou čepelí dlouhou 160 mm je ideální pro přípravu masa, ryb a zeleniny.Nůž snídaňový má čepel se zoubky dlouhou 113 mm a je ideální ke krájení ovoce a zeleniny se slupkou, například rajčat.Okrajovací nůž má čepel dlouhou 110 mm a je ideální pro oloupávání a krájení ovoce a zeleniny.

Produkt je výrobek značky Fiskars ,distribuovaný s EAN kódem 6424002012979.

Procházet zboží z kategorie Dům a zahrada Fiskars, Kuchyně a jídelny Fiskars, Nádobí na vaření a pečení Fiskars, Kuchyňské nádobí Fiskars.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Sada 5 nožů s bambusovým stojánkem Functional Form Fiskars a další podobné zlevněné zboží z kategorie dům a zahrada sleva, kuchyně a jídelny sleva, nádobí na vaření a pečení sleva, kuchyňské nádobí sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Fiskars a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Fiskars najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Sada 5 nožů s bambusovým stojánkem Functional Form Fiskars
Právě si prohlížíte...

2590,- Kč