Sada 5 nožů ESSENTIAL s březovým stojanem Fiskars

Sada 5 nožů ESSENTIAL s březovým stojanem Fiskars
1 890 1 890 1306
1 890,- Kč

Původní cena: 1 890,- Kč


Hodnocení:


Sada 5 nožů ESSENTIAL s březovým stojanem Fiskars z kategorie dům a zahrada, kuchyně a jídelny, nádobí na vaření a pečení, kuchyňské nádobí, se slevou kupte přes Chci.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Truhlíkov a budete spokojení s dodaným Sada 5 nožů ESSENTIAL s březovým stojanem Fiskars .

Detailní informace

Praktický a současně elegantní blok na nože z březového dřeva, včetně 5 základních nožů - loupací, okrajovací nůž, nůž na pečivo, kuchyňský a asijský kuchařský nůž. Elegantní řešení pro bezpečné uložení nožů. Chrání čepele nožů před ztupením. Čepele jsou z kvalitní nerezové oceli. Nože lze mýt v myčce. Výška: 372 mm, délka: 126 mm, šířka: 79 mm, hmotnost: 1460 g. 

Produkt je výrobek značky Fiskars ,distribuovaný s EAN kódem 6424002006251.

Procházet zboží z kategorie Dům a zahrada Fiskars, Kuchyně a jídelny Fiskars, Nádobí na vaření a pečení Fiskars, Kuchyňské nádobí Fiskars.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Sada 5 nožů ESSENTIAL s březovým stojanem Fiskars a další podobné zlevněné zboží z kategorie dům a zahrada sleva, kuchyně a jídelny sleva, nádobí na vaření a pečení sleva, kuchyňské nádobí sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Fiskars a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Fiskars najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Sada 5 nožů ESSENTIAL s březovým stojanem Fiskars
Právě si prohlížíte...

1890,- Kč