Sada 5 nožů EDGE s černým stojanem Fiskars

Sada 5 nožů EDGE s černým stojanem Fiskars
3 890 3 890 761
3 890,- Kč

Původní cena: 3 890,- Kč


Hodnocení:


Sada 5 nožů EDGE s černým stojanem Fiskars z kategorie dům a zahrada, kuchyně a jídelny, nádobí na vaření a pečení, kuchyňské nádobí, se slevou kupte přes Chci.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Truhlíkov a budete spokojení s dodaným Sada 5 nožů EDGE s černým stojanem Fiskars .

Detailní informace

Praktický blok na nože, který lze mít namontovaný na zdi nebo postavený na kuchyňské desce. Součástí balení je 5 základních kuchyňských nožů - okrajovací, snídaňový, velký kuchařský nůž, nůž na chléb a nůž Santoku. Nepřilnavý povrch čepelí zamezuje ulpívání nečistot a usnadňuje údržbu nožů. Čepele nožů jsou vyrobeny z vysoce kvalitní japonské nerezové oceli. Nože lze mýt v myčce. Výška: 80 mm, délka: 390 mm, šířka: 187 mm, hmotnost: 1940 g.

Produkt je výrobek značky Fiskars ,distribuovaný s EAN kódem 6424009787917.

Procházet zboží z kategorie Dům a zahrada Fiskars, Kuchyně a jídelny Fiskars, Nádobí na vaření a pečení Fiskars, Kuchyňské nádobí Fiskars.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Sada 5 nožů EDGE s černým stojanem Fiskars a další podobné zlevněné zboží z kategorie dům a zahrada sleva, kuchyně a jídelny sleva, nádobí na vaření a pečení sleva, kuchyňské nádobí sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Fiskars a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Fiskars najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Sada 5 nožů EDGE s černým stojanem Fiskars
Právě si prohlížíte...

3890,- Kč