Kuchařský nůž malý Fiskars Functional Form čepel 12cm

Kuchařský nůž malý Fiskars Functional Form čepel 12cm
449 449 866
449,- Kč

Původní cena: 449,- Kč


Hodnocení:


Kuchařský nůž malý Fiskars Functional Form čepel 12cm z kategorie dům a zahrada, kuchyně a jídelny, nádobí na vaření a pečení, kuchyňské nádobí, se slevou kupte přes Chci.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Truhlíkov a budete spokojení s dodaným Kuchařský nůž malý Fiskars Functional Form čepel 12cm .

Detailní informace

Malý univerzální nůž se silnou čepelí je ideální pro krájení masa a zeleniny. Je navržený pro pohodlné používání a snadnou údržbu. Odolná čepel z japonské nerezové oceli. Ergonomická rukojeť s povrchem SoftGrip ™ v místě uchopení. Hluboký chránič prstů poskytuje pohodlné a bezpečné držení. Lze mýt v myčce na nádobí. Výška: 2,07 cm, délka: 29,5 cm, šířka: 6,9 cm. Hmotnost: 69g

Produkt je výrobek značky Fiskars ,distribuovaný s EAN kódem 6424001026229.

Procházet zboží z kategorie Dům a zahrada Fiskars, Kuchyně a jídelny Fiskars, Nádobí na vaření a pečení Fiskars, Kuchyňské nádobí Fiskars.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Kuchařský nůž malý Fiskars Functional Form čepel 12cm a další podobné zlevněné zboží z kategorie dům a zahrada sleva, kuchyně a jídelny sleva, nádobí na vaření a pečení sleva, kuchyňské nádobí sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Fiskars a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Fiskars najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Kuchařský nůž malý Fiskars Functional Form čepel 12cm
Právě si prohlížíte...

449,- Kč