Hrnek porcelánový VICTORIA LOWE 450ml

Hrnek porcelánový VICTORIA LOWE 450ml
369 369 1063
369,- Kč

Původní cena: 369,- Kč


Hodnocení:


Hrnek porcelánový VICTORIA LOWE 450ml z kategorie dům a zahrada, kuchyně a jídelny, nádobí na vaření a pečení, kuchyňské nádobí, se slevou kupte přes Chci.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Truhlíkov a budete spokojení s dodaným Hrnek porcelánový VICTORIA LOWE 450ml .

Detailní informace

Tento maxi hrnek je skvělým dárkem pro všechny milovníky divoké přírody, stejně jako pro všechny, kteří si rádi dají kvalitní kávu, čaj či jiný nápoj z kvalitního porcelánu. Hrnek prošel testem zdravotní nezávadnosti (platným pro EU) a je vhodný do všech standartních typů myček.

Produkt je výrobek značky Mug Shop ,distribuovaný s EAN kódem 4028145101389.

Procházet zboží z kategorie Dům a zahrada Mug Shop, Kuchyně a jídelny Mug Shop, Nádobí na vaření a pečení Mug Shop, Kuchyňské nádobí Mug Shop.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Hrnek porcelánový VICTORIA LOWE 450ml a další podobné zlevněné zboží z kategorie dům a zahrada sleva, kuchyně a jídelny sleva, nádobí na vaření a pečení sleva, kuchyňské nádobí sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Mug Shop a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Mug Shop najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Hrnek porcelánový VICTORIA LOWE 450ml
Právě si prohlížíte...

369,- Kč