Acana Puppy Recipe 11,4kg

Acana Puppy Recipe 11,4kg
Acana Puppy Recipe 11,4kg
Acana Puppy Recipe 11,4kg
Acana Puppy Recipe 11,4kg
1 549 1 459 1083
1 549,- Kč

Původní cena: 1 459,- Kč


Hodnocení:


Acana Puppy Recipe 11,4kg z kategorie chovatelství, potřeby pro domácí zvířata, potřeby pro psy, krmivo pro psy, se slevou kupte přes Chci.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu SUPER ZOO a budete spokojení s dodaným Acana Puppy Recipe 11,4kg .

Detailní informace

Krmivo pro štěňata plemen vážících v dospělosti 9 - 25 kg. Krmivo Acana Puppy je připravováno v oceňovaných kanadských kuchyních a překypuje volně chovanými kuřaty, vejci z hnízdních chovů platýsem loveným volně v přírodě a na slunci zrajícím ovocem a zeleninou – vše dodáváno čerstvé. Krmivo je bez obilovin a brambor. Složení Čerstvé kuřecí maso (18 %), dehydrované kuře (18 %), celá červená čočka, celý zelený hrách, čerstvé kuřecí droby (játra, srdce) (7 %), kuřecí tuk (7 %), dehydrovaná krůta (4 %), vejce (4 %), syrový platýs (4 %), dehydrovan...ý sleď (4 %), rybí olej (3 %), celá zelená čočka, celá cizrna, celý žlutý hrách, vláknina z hrášku, hráškový škrob, syrová krůtí játra (1 %), sůl, sušená řasa, celá čerstvá dýně, čerstvá celá máslová dýně, čerstvá celá mrkev, celá čerstvá jablka , čerstvé celé hrušky, čerstvá celá cuketa, sušený kořen čekanky, čerstvá kapusta, čerstvý špenát, čerstvé listy tuřínu, čerstvé listy červené řepy, čerstvé brusinky, čerstvé celé borůvky,...

Produkt je výrobek značky Acana ,distribuovaný s EAN kódem 064992500115.

Procházet zboží z kategorie Chovatelství Acana, Potřeby pro domácí zvířata Acana, Potřeby pro psy Acana, Krmivo pro psy Acana.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Acana Puppy Recipe 11,4kg a další podobné zlevněné zboží z kategorie chovatelství sleva, potřeby pro domácí zvířata sleva, potřeby pro psy sleva, krmivo pro psy sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Acana a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Acana najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Acana Puppy Recipe 11,4kg
Právě si prohlížíte...

1549,- Kč