Ontario Cat Exigent 0,4 kg

Ontario Cat Exigent 0,4 kg
Ontario Cat Exigent 0,4 kg
Ontario Cat Exigent 0,4 kg
Ontario Cat Exigent 0,4 kg
129 129 496
129,- Kč

Původní cena: 129,- Kč


Hodnocení:


Ontario Cat Exigent 0,4 kg z kategorie chovatelství, potřeby pro domácí zvířata, potřeby pro kočky, krmivo pro kočky, se slevou kupte přes Chci.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu SUPER ZOO a budete spokojení s dodaným Ontario Cat Exigent 0,4 kg .

Detailní informace

Superprémiové, kompletní krmivo pro dospělé kočky (1-7 let). Receptura s nízkým obsahem obilovin. Vysoce kvalitní, superprémiové krmivo pro dospělé kočky s nízkým obsahem obilovin. Speciálně vyvinutá receptura určená pro vybíravé kočky, má bohatě a nutričně vyvážené složení, které je základním pilířem pro zdravý a dlouhý život. Na prvním místě vysoký podíl kvalitního zdroje proteinu z kuřecího masa, pro zajištění ještě vyšší chutnosti a kvality je přidáváno čerstvé i čerstvé kuřecí maso. Pečlivě vybrané sušené ovoce a zelenina dodávají organism...u potřebné vitaminy, s kombinací bylinek a koření, pomáhají chránit buňky díky jejích silným antioxidačním účinkům a tím organismus před nemocemi. Speciálně přidávané borůvky a brusinky působí jako prevence před problémy s močovým traktem a zároveň i ochrana před močovými kameny. Juka zase jako podpora zažívacího systému a zároveň redukuje nepříjemný zápach. Složení: sušené kuřecí maso 36%, čerstvé kuřecí maso 15%, hnědá rýže 10%, oves...

Produkt je výrobek značky Ontario ,distribuovaný s EAN kódem 8595091792887.

Procházet zboží z kategorie Chovatelství Ontario, Potřeby pro domácí zvířata Ontario, Potřeby pro kočky Ontario, Krmivo pro kočky Ontario.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Ontario Cat Exigent 0,4 kg a další podobné zlevněné zboží z kategorie chovatelství sleva, potřeby pro domácí zvířata sleva, potřeby pro kočky sleva, krmivo pro kočky sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Ontario a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Ontario najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Ontario Cat Exigent 0,4 kg
Právě si prohlížíte...

129,- Kč