Kapsička IAMS pro kočky s pečeným masem z krocana a kachny v želé 85g

Kapsička IAMS pro kočky s pečeným masem z krocana a kachny v želé 85g
19 19 713
19,- Kč

Původní cena: 19,- Kč


Hodnocení:


Kapsička IAMS pro kočky s pečeným masem z krocana a kachny v želé 85g z kategorie chovatelství, potřeby pro domácí zvířata, potřeby pro kočky, krmivo pro kočky, se slevou kupte přes Chci.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu SUPER ZOO a budete spokojení s dodaným Kapsička IAMS pro kočky s pečeným masem z krocana a kachny v želé 85g .

Detailní informace

Kapsička pro kočky s pečeným masem z krocana a kachny v želé - kompletní krmivo pro dospělé kočky. Krmný návod: kočkám o hmotnosti 4 kg podávejte přibližně 3 kapsičky za den rozdělené nejméně do 2 krmných dávek. Vaše kočka může jíst více nebo méně v závislosti na věku, temperamentu a aktivitě. Složení: maso a živočišné deriváty (6% maso z krocana, 6% kachní maso), deriváty zeleninového původu, minerály. Jakostní znaky: hrubé proteiny 9,2%, vlhkost 79,3%, hrubé oleje a tuky 4,8%, hrubé popeloviny 1,4%, hrubá vláknina 0,4%, vitamín D 200 m.j,/ kg..., vitamín E (alfatokoferol) 100 mg /kg, měď (síran měďnatý pentahydrát) 1,8 mg / kg, jód (jodid draselný) 0,37 mg / kg, mangan (síran manganatý monohydrát) 2,1 mg / kg, zinek (síran zinečnatý monohydrát) 32 mg / kg. Bez barviv a příchutí.

Produkt je výrobek značky Iams ,distribuovaný s EAN kódem 8710255100036.

Procházet zboží z kategorie Chovatelství Iams, Potřeby pro domácí zvířata Iams, Potřeby pro kočky Iams, Krmivo pro kočky Iams.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Kapsička IAMS pro kočky s pečeným masem z krocana a kachny v želé 85g a další podobné zlevněné zboží z kategorie chovatelství sleva, potřeby pro domácí zvířata sleva, potřeby pro kočky sleva, krmivo pro kočky sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Iams a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Iams najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Kapsička IAMS pro kočky s pečeným masem z krocana a kachny v želé 85g
Právě si prohlížíte...

19,- Kč