Ubiquiti UF-SM-1G-S 1.25Gbps SFP 1xLC 1310/1550nm BiDi 3km - Pair


Ubiquiti UF-SM-1G-S 1.25Gbps SFP 1xLC  1310/1550nm BiDi 3km - Pair

Zboží již není dostupné, zkuste najít obdobné zboží: Ubiquiti UF-SM-1G-S 1.25Gbps SFP 1xLC 1310/1550nm BiDi 3km - Pair.


Ubiquiti UF-SM-1G-S 1.25Gbps SFP 1xLC 1310/1550nm BiDi 3km - Pair z kategorie koupíte výhodně přes Chci.cz.

Kvalitní e-shop Patro Vám doručí Ubiquiti UF-SM-1G-S 1.25Gbps SFP 1xLC 1310/1550nm BiDi 3km - Pair dle Vašich požadavků.

Sdílejte obsah s přáteli

Sdílejte produkt s přáteli!

Přidat komentář


Jméno a příjmení:

Váš komentář: