Potraviny

Jídlo nám slouží nejen jako palivo pro to, abychom mohli vůbec přežít. Jídlo předurčuje náš vnitřní stav, který se pak odráží i navenek. Špatná životospráva se nám postupem času může vymstít v řadě zdravotních potíží. Dáváte si pozor na to, co jíte? Pomůžeme vám vybrat si vždy tak, abyste zůstali štíhlí i zdraví. Hledat produkty obsahující Potraviny.


Oxalis Honduras Santa Barbara

1 630,- Kč

Oxalis Golden Silk

3 860,- Kč

Oxalis Burundi Mbirizi

1 580,- Kč

Oxalis Ananas - kiwi - bílý

1 760,- Kč

Oxalis Konopný list s mátou

2 340,- Kč

Potraviny na jednom místě

Jít do obchodu a tam si prostě vybrat z několika mála druhů jogurtů nebo pečiva? V současné době většina z nás na stravování dbá daleko více. Jsme si totiž vědomi toho, že kvalita stravy přímo ovlivňuje kvalitu našeho života. Proto čteme složení potravin, zajímáme se o to, co se s jídlem dělo, než se nám dostalo na stůl, a dáváme přednost lokálním a sezónním surovinám. Stejně tak jsme si ochotni za potraviny připlatit nebo vydat více úsilí na to, abychom je sehnali. Díky nákupům přes internet si snadno opatříte i potraviny v běžných kamenných obchodech nedostupné.

Oxalis Klidná hlava KLASA

1 300,- Kč

Oxalis Kyselý žaludek

1 080,- Kč

Vergnano Classica ESE pody 18 ks

186,- Kč

Nakupujte potraviny za nejlepší ceny

Že nemáte čas po práci ještě jít na nákup? Nebo váš oblíbený obchod v době, kdy se vracíte, má dokonce dávno zavřeno? A kdo by navíc měl unavený zájem se tísnit v nekonečných frontách u pokladen. Nešlo by jídlo nakupovat mnohem pohodlněji? Ale jistě. Co před pár lety vypadalo s naplněnými taškami spíše jako scénář sci-fi filmu je dnes realitou. Potraviny lze v současné době pořídit pohodlně i na internetu. V e-shopech se nikdy nezavírá a neexistují v nich nervózní a uspěchaní nakupující.

Kapsle Intenso Forte 10 ks

129,- Kč

Oxalis Caramel Macchiato

900,- Kč

Oxalis Tamari

650,- Kč

Oxalis Dobrý den

880,- Kč

Intenso Classico 150 x ESE pody

799,- Kč

Oxalis Chocolate Spice

900,- Kč

Oxalis Etiopie Sidamo Gora Kone

1 300,- Kč

Oxalis Panama La Berlina

1 300,- Kč

NESTLE Nescafe Dolce Gusto

281,- Kč

NESTLE Nescafe EspIntDcf Red

196,- Kč

Fit-day Milkshake káva 600g

499,- Kč

Fit-day Milkshake jahoda 600g

499,- Kč

Fit-day Milkshake banán 600g

499,- Kč