Dům a zahrada

Je pro vás rodinný dům se zahradou splněným snem? Dostatek prostoru a možnost se obklopit tichem a zelení, případně se realizovat i pěstováním něčeho jedlého nebo okrasného. Dům se zahradou však představují i povinnost. Náročné údržby se ale nemusíte bát, pokud si na ni pořídíte vhodné pomocníky. Hledat produkty obsahující Dům a zahrada.


Kategorie

Zahrada

Bazény a doplňky, Design a úpravy zahrad, Doplňky ke grilům, Dílna a nářadí, Dětský zahradní svět, Grily, Grily a příslušenství pro grilování, Hnojiva a postřiky, Hrábě, Jezírka, Jezírka a doplňky, Kempingový nábytek, Kompostéry, Kultivátory, Květináče a truhlíky, Křovinořezy, Lapače a odpuzovače škůdců, Násady k nářadí, Nůžky zahradní, Ochranné pomůcky, Osiva a semínka, Pěstování, Příslušenství k zahradnímu nářadí, Rozmetadla, Sekačky, Sněhové frézy, Stavby a rekonstrukce na zahradě, Substráty a hnojiva, Udírny, Užitková zahrada, Venkovní koše, Venkovní zástěny, Venkovní zástěny a markýzy, Vibrační desky, Vysavače listí, Zahradní doplňky, Zahradní drtiče, Zahradní jídelní sety, Zahradní květináče, Zahradní lampy, Zahradní markýzy, Zahradní nábytek a doplňky, Zahradní nábytek a polstry, Zahradní nábytek akátový, Zahradní nábytek kovový, Zahradní nábytek umělý ratan, Zahradní nářadí, Zahradní nářadí a potřeby, Zahradní nářadí a příslušenství, Zahradní ohniště, Zahradní pergoly, Zahradní pivní sety, Zahradní plachty, fólie a textilie, Zahradní pomůcky, Zahradní potřeby, Zahradní sedací soupravy, Zahradní sedáky, Zahradní skleníky, Zahradní skříně a regály, Zahradní slunečníky, Zahradní slunečníky doppler, Zahradní stoly, Zahradní technika, Zahradní topidla a kamna, Zahradní traktory, Zahradní vozíky, Zahradní vířivky - spa, Zahradní úložné boxy, Zavlažování, Zimní zahrady a přístřešky, Štípače dříví

Kesper Kuchyňský vozík

1 999,- Kč

OneConcept Phantasma Glassy

2 599,- Kč

Klarstein Reinraum Prima

1 889,- Kč

AL-KO HWA 4000 Comfort

5 451,- Kč

HECHT 1445

1 799,- Kč

Dům a zahrada na jednom místě

Je pro vás rodinný dům se zahradou splněným snem? Dostatek prostoru a možnost se obklopit tichem a zelení, případně se realizovat i pěstováním něčeho jedlého nebo okrasného. Dům se zahradou však představují i povinnost. Náročné údržby se ale nemusíte bát, pokud si na ni pořídíte vhodné pomocníky.

Kesper Žebříkový regál

1 999,- Kč

Kesper Univerzální regál

2 299,- Kč

Klarstein Phantasma Cube

5 619,- Kč

G21 YPS3-12H

8 891,- Kč

KRUPS XP320830 Opio

1 931,- Kč

KRUPS XP320830 Opio

2 069,- Kč

Nakupujte dům a zahrada za nejlepší ceny

Vlastnit rodinný dům, to je stálá příležitost k tomu, jak si prověřit svoji zručnost. Patříte k nadšeným domácím kutilům, kteří neustále něco opravují, upravují, vylepšují, pěstují a s vrtačkou v ruce či při pobytu na zahradě jsou ve svém živlu? V tom případě vám při zvelebování vašeho příbytku přijde vhod naše zboží z kategorie dům a zahrada. Najdete v ní vše pro útulný domov, kde se vám bude spokojeně žít. V nabízeném sortimentu získáte široký výběr od kvalitní vrtačky přes zahradní nábytek.

Sencor SWS 4250

499,- Kč

Sencor SWS 4250

569,- Kč

Sencor SWS 4250

649,- Kč

Black&Decker BDCDD121KA

1 341,- Kč

TimeLife Spirálová hadice 15m

315,- Kč

BANQUET CULINARIA v.10

386,- Kč

TRISTAR IV-3701

279,- Kč

Orion Sítko na čaj nerez 8,5cm

119,- Kč

SENCOR SFE 3010WH

449,- Kč

Orava SF-19

529,- Kč

Anekdoty Policajti

119,- Kč

Kolo, kolo mlýnský: leporelo

99,- Kč