Dům a zahrada

Je pro vás rodinný dům se zahradou splněným snem? Dostatek prostoru a možnost se obklopit tichem a zelení, případně se realizovat i pěstováním něčeho jedlého nebo okrasného. Dům se zahradou však představují i povinnost. Náročné údržby se ale nemusíte bát, pokud si na ni pořídíte vhodné pomocníky. Hledat produkty obsahující Dům a zahrada.


Kategorie

Domácnost

Bezdotykové dávkovače mýdla, Bidetové baterie, Bio eko drogerie, Bytové dekorace, Bytový textil, Běhouny, Dezinfekční prostředky, Domácí nabíječky, Doplňky a dekorace, Držáky a háčky, Dávkovače na mýdlo, Dózy na vatu, Dřezové baterie, Eko drogerie, Hygiena a pěče o tělo, Jádrové baterie, K umyvadlu, K vaně, Kancelář, Koupelnová zrcadla, Koupelnové baterie, Koupelnový textil, Koše a stojany na dřevo, Kuchyňské potřeby, Kuchyňské vybavení, Kávovary, presovače a káva, Lékárničky na zeď, Meteostanice a hodiny, Monitorovací technika, Nápoje a pochutiny, Osvěžovače, Pasti na myši, Podložky do vany a sprchy, Pohlcovače vlhkosti, Poháry na zubní kartáčky, Povlečení, Prací prostředky, Produkty ageo, Proti vodnímu kameni, Péče o boty, Předložky do koupelny, Přípravky na mytí nádobí, Příslušenství pro telefony, Sestavy koupelnového nábytku, Sprchové baterie, Sprchové vybavení, Sprchy a hadice, Sprchy a sprchové panely, Stojany na kartáčky, Sušení prádla, Svítidla a žárovky, Sáčky na potraviny, Tašky a zavazadla, Termostatické baterie, Toaletní papír, Toaletní sady, Tv produkty, Ukládání a organizace oděvů a ložního prádla, Umyvadlové baterie, Vanové baterie, Vany a příslušenství, Ventilátory a klimatizace, Vybavení do koupelny a wc, Vybavení domu, Vánoční pečení a vaření, Wc doplňky, Zarážky dveří, Zdraví & wellness, Zástěry & chňapky, Úklid, Čisticí prostředky v domácnosti, Čistá a zdravá domácnost, Čistící prostředky v domácnosti, Čištění a osvěžování vzduchu, Šňůry na prádlo, Žebříky & schůdky, Žehlení & praní

Zahrada

---zahrada lp---, Akátový zahradní nábytek, Balkon a terasa, Bazény a doplňky, Designové ohniště, Doplňky ke grilům, Doplňky na zahradu, Doplňky pro dětská hřiště, Dílna a nářadí, Dětská hřiště a domečky, Dětský zahradní svět, Grilování a piknik, Grily, Grily a příslušenství pro grilování, Hnojiva a postřiky, Houpačky a sítě, Hrábě, Infrasauny a sauny, Jezírka a doplňky, Kempingový nábytek, Kompostéry, Kovový zahradní nábytek, Krbové doplňky, Kultivátory, Květináče a truhlíky, Křovinořezy, Lapače a odpuzovače, Lapače a odpuzovače škůdců, Nábytek z přírodního ratanu, Násady k nářadí, Nůžky zahradní, Ochranné pomůcky, Odpočinek, Ohraničení záhonů, Osiva a semínka, Ostatní vybavení zahrady, Paletový nábytek, Pěstování rostlin, Přenosná ohniště, Příprava palivového dřeva, Příslušenství k zahradnímu nářadí, Ratanový nábytek na zahradu, Rozmetadla, Sekačky, Septiky, Sestavy, Slunečníky a zastínění, Sněhové frézy, Stojany na slunečníky, Substráty a hnojiva, Tlakové myčky, Truhlíky a květináče, Trávníky a osiva, Tvorba zahrady, Udírny, Velké věci na zahradu, Venkovní a zatravňovací dlažba, Venkovní koše, Venkovní zástěny, Venkovní zástěny a markýzy, Vibrační desky, Vybavení na léto, Vysavače listí, Vánoční stromečky, Wpc terasy a podlahy, Zahradní bazény a příslušenství, Zahradní doplňky, Zahradní drtiče, Zahradní drtiče větví, Zahradní jídelní sety, Zahradní krby, Zahradní květináče, Zahradní lampy, Zahradní lehátka a nábytek, Zahradní markýzy, Zahradní nábytek a doplňky, Zahradní nábytek a polstry, Zahradní nábytek kovový, Zahradní nábytek umělý ratan, Zahradní nábytek z akácie, Zahradní nábytek z bambusu, Zahradní nábytek z umělého ratanu, Zahradní nářadí, Zahradní nářadí a potřeby, Zahradní nářadí a příslušenství, Zahradní ohniště, Zahradní pavilony, Zahradní pergoly, Zahradní pivní sety, Zahradní plachty, Zahradní plachty, fólie a textilie, Zahradní pomůcky, Zahradní potřeby, Zahradní sedací soupravy, Zahradní sedáky, Zahradní skleníky, Zahradní skříně a regály, Zahradní slunečníky, Zahradní slunečníky doppler, Zahradní stavby, Zahradní stoly, Zahradní sušáky na prádlo, Zahradní technika, Zahradní textil, Zahradní topidla a kamna, Zahradní traktory, Zahradní vozíky, Zahradní vířivky a sprchy, Zahradní úložné boxy, Zavlažování, Zimní zahrady a přístřešky, Zábrany truhlíků, Úložné boxy a ochrana, Štípače dříví

CONCEPT RK3310 1,7 l NORDIC

878,- Kč

Sovio HHB1789D

405,- Kč

Tipy na domácí pekárny

Dům a zahrada na jednom místě

Je pro vás rodinný dům se zahradou splněným snem? Dostatek prostoru a možnost se obklopit tichem a zelení, případně se realizovat i pěstováním něčeho jedlého nebo okrasného. Dům se zahradou však představují i povinnost. Náročné údržby se ale nemusíte bát, pokud si na ni pořídíte vhodné pomocníky.

Nakupujte dům a zahrada za nejlepší ceny

Vlastnit rodinný dům, to je stálá příležitost k tomu, jak si prověřit svoji zručnost. Patříte k nadšeným domácím kutilům, kteří neustále něco opravují, upravují, vylepšují, pěstují a s vrtačkou v ruce či při pobytu na zahradě jsou ve svém živlu? V tom případě vám při zvelebování vašeho příbytku přijde vhod naše zboží z kategorie dům a zahrada. Najdete v ní vše pro útulný domov, kde se vám bude spokojeně žít. V nabízeném sortimentu získáte široký výběr od kvalitní vrtačky přes zahradní nábytek.

Wenko Ošatka na pečivo Bela

399,- Kč

Keep Cup Doppio L - zánovní

342,- Kč

Gardena kryt cívky 05344-20

127,- Kč

Zkuste hledání pro více produktů, které by se vám mohli líbít