Dům a zahrada

Je pro vás rodinný dům se zahradou splněným snem? Dostatek prostoru a možnost se obklopit tichem a zelení, případně se realizovat i pěstováním něčeho jedlého nebo okrasného. Dům se zahradou však představují i povinnost. Náročné údržby se ale nemusíte bát, pokud si na ni pořídíte vhodné pomocníky. Hledat produkty obsahující Dům a zahrada.


Kategorie


Campingaz Powerbox Plus 36L

2 249,- Kč

Dům a zahrada na jednom místě

Je pro vás rodinný dům se zahradou splněným snem? Dostatek prostoru a možnost se obklopit tichem a zelení, případně se realizovat i pěstováním něčeho jedlého nebo okrasného. Dům se zahradou však představují i povinnost. Náročné údržby se ale nemusíte bát, pokud si na ni pořídíte vhodné pomocníky.

Travelite Elbe 4w M Šedá

3 379,- Kč

Beanbag Triangle Light Green

1 689,- Kč

Beanbag Triangle black

1 689,- Kč

Nakupujte dům a zahrada za nejlepší ceny

Vlastnit rodinný dům, to je stálá příležitost k tomu, jak si prověřit svoji zručnost. Patříte k nadšeným domácím kutilům, kteří neustále něco opravují, upravují, vylepšují, pěstují a s vrtačkou v ruce či při pobytu na zahradě jsou ve svém živlu? V tom případě vám při zvelebování vašeho příbytku přijde vhod naše zboží z kategorie dům a zahrada. Najdete v ní vše pro útulný domov, kde se vám bude spokojeně žít. V nabízeném sortimentu získáte široký výběr od kvalitní vrtačky přes zahradní nábytek.

Beanbag Triangle scarlet rose

1 689,- Kč

BEANBAG Chair sea green

1 589,- Kč

OFF! Max Spray 100 ml

99,- Kč

CabinZero Shoulder Strap Černá

340,- Kč

Robens Fire Fork

269,- Kč

Campingaz Double grid basket

349,- Kč

Loap Modd šedá Šedá

398,- Kč

Loap FOCUSE c rock black Šedá

349,- Kč