Domácnost

Oblíbenou misku na snídani už jste zase někam založili, škrabka na brambory zmizela a prkénko na krájení by si zasloužilo obměnu. Ve většině domácností se zkrátka najde celá řada drobných předmětů, jejichž existenci zdánlivě nevnímáme, ale když je začneme postrádat, ověříme si, jak jsou pro nás důležité. Aby vám doma nic podstatného nechybělo, o to se stará kategorie domácích potřeb a vybavení do domácnosti. Hledat produkty obsahující Domácnost.


Kategorie


Vodní pumpa Turbo pump

1 000,- Kč

Lupa s LED osvětlením

369,- Kč

Domácnost na jednom místě

Doma jsme tam, kde máme všechno, co potřebujeme. Kategorie domácích potřeb vám proto pomůže zajistit nutné drobnosti pro přípravu pokrmů, uchovávání jednotlivých surovin i skladování hotových jídel. A současně zajistí, že v kuchyni bude vždy dokonalý pořádek, neboť nabídne i praktické krabičky, boxy, organizéry či držáky. S nimi už chaos vaši kuchyni neovládne a i ti největší bohémové budou zaručeně vědět, co kam odložili. Nepostradatelní malí pomocníci proto zůstanou vždy připraveni. Vysoká kvalita zpracování i použitých materiálů současně slibuje dlouhou životnost.

Univerzální brýle na čtení

199,- Kč

Brabantia ŽEHLICÍ PRKNO

349,- Kč

Brabantia SÍŤKA NA PRÁDLO

279,- Kč

Brabantia SÍŤKA NA PRÁDLO

279,- Kč

Nakupujte domácnost za nejlepší ceny

Detail dělá celek a platí to i o našem domově. Drobné vybavení domácnosti a sortiment domácích potřeb nám zpříjemňuje a ulehčuje život. Dnes si můžeme vybrat nejen funkční pomocníky, ale sladit si například celou kuchyni do jedné oblíbené barvy. I taková maličkost potěší a každodenní pohyb třeba v kuchyni nám může hned vykouzlit úsměv na tváři. Abyste i vy mohli svůj domov do nejmenšího detailu vyladit podle svého vkusu, v tom vám pomůže pestrá nabídka kvalitního drobného zboží do domácnosti.

LOVI Misky 2 ks Tamarillo, 6m

399,- Kč

LOVI Talířky 2 ks Granola, 6m

399,- Kč

LOVI Misky 2 ks Pistachio, 6m

399,- Kč

CHICCO Set jídelní Baby Hug

1 199,- Kč

Hledač klíčů černý

99,- Kč

2 v 1 Vysavač pro domácnost

999,- Kč

Knoflíková baterie AG13 5ks

79,- Kč

Zkuste hledání pro více produktů, které by se vám mohli líbít