Domácnost

Oblíbenou misku na snídani už jste zase někam založili, škrabka na brambory zmizela a prkénko na krájení by si zasloužilo obměnu. Ve většině domácností se zkrátka najde celá řada drobných předmětů, jejichž existenci zdánlivě nevnímáme, ale když je začneme postrádat, ověříme si, jak jsou pro nás důležité. Aby vám doma nic podstatného nechybělo, o to se stará kategorie domácích potřeb a vybavení do domácnosti. Hledat produkty obsahující Domácnost.


Kategorie


Domácnost na jednom místě

Doma jsme tam, kde máme všechno, co potřebujeme. Kategorie domácích potřeb vám proto pomůže zajistit nutné drobnosti pro přípravu pokrmů, uchovávání jednotlivých surovin i skladování hotových jídel. A současně zajistí, že v kuchyni bude vždy dokonalý pořádek, neboť nabídne i praktické krabičky, boxy, organizéry či držáky. S nimi už chaos vaši kuchyni neovládne a i ti největší bohémové budou zaručeně vědět, co kam odložili. Nepostradatelní malí pomocníci proto zůstanou vždy připraveni. Vysoká kvalita zpracování i použitých materiálů současně slibuje dlouhou životnost.

Spirella Mýdlenka COCCO white

205,- Kč

Spirella WC štětka TUBE CHROM

693,- Kč

Nakupujte domácnost za nejlepší ceny

Detail dělá celek a platí to i o našem domově. Drobné vybavení domácnosti a sortiment domácích potřeb nám zpříjemňuje a ulehčuje život. Dnes si můžeme vybrat nejen funkční pomocníky, ale sladit si například celou kuchyni do jedné oblíbené barvy. I taková maličkost potěší a každodenní pohyb třeba v kuchyni nám může hned vykouzlit úsměv na tváři. Abyste i vy mohli svůj domov do nejmenšího detailu vyladit podle svého vkusu, v tom vám pomůže pestrá nabídka kvalitního drobného zboží do domácnosti.

Fackelmann Držák na fén Taris

569,- Kč

Kela Pohár IMARA

295,- Kč