Koloběžky

Koloběžky

Máme tu léto a teplo. Což je skvělé roční období a počasí pro venkovní

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Máme tu léto a teplo. Což je skvělé roční období a počasí pro venkovní sportovní aktivity. A jelikož je zde spoustu lidí, kteří pracují a nemůžou se jen tak utrhnout na odpolední tenis nebo kopanou, máme tu pro Vás tento článek.

Hitem letošního léta se staly koloběžky. Nenápadný a často skladný pomocník pro zaneprázdněné lidi. Všichni ten pocit určitě znáte, máte dojít nakoupit a je to středně dlouhá cesta, kdy se Vám do ní zkrátka nechce. Nebo jdete utahaní z práce a prošly byste se, ale na nejbližší další zastávku je to půl kilometru. V takových případech je správným krokem koupě nebo půjčení koloběžky. Provětráte si hlavu, přijdete na jiné myšlenky a trochu si po celém dni zasportujete.

Všechny výmluvy stranou. Koloběžky už dávno nejsou jen pro malé děti. Více než 50% uživatelů koloběžek jsou dospělí lidé a ještě k tomu většinou právě ti zaneprázdnění. Tento trend zamotal hlavu už spoustě lidem po celé zeměkouli. Tak teď je řada na Čechách.

Dnešní koloběžky se dají sehnat už od pár korun. Zatímco nové kolo stále stojí nejméně 6 tisíc korun, tato hranice je pro koloběžky skoro tou nejhornější. Samozřejmě pokud si nevyberete koloběžku, která je pokryta zlatem. Koloběžky jsou uzpůsobeny dospělým a intuitivně i lidem, kteří mají malý byt nebo chtějí svou koloběžku brát s sebou. Některé typy jsou totiž skladné. Stačí vyndat jeden šroub a nesete si koloběžku v podpaží. Existují ovšem také koloběžky, které jsou sice neskladné, ale zase robustnější a pro začátečníky i bezpečnější. Anebo naopak pro fajnšmekry, kteří s nimi dělají nejrůznější triky. O barvách a designu nemluvě. Všechno je velice moderní a nemusíte se tak bát, že zrovna vaše barva bude koloběžce chybět.  

Všechny další a pro uživatele důležité informace najdete na internetu nebo u dobrého prodejce sportovního vybavení. Udělejte něco pro svoje tělo ještě dnes a buďte in s koloběžkami.

Kolobběžka bude příjemné zpestření vašeho sportovního života.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Vybíráme z tipů