Za úsvitu - Barbara Nickless

Za úsvitu - Barbara Nickless
Za úsvitu - Barbara Nickless
Za úsvitu - Barbara Nickless
Za úsvitu - Barbara Nickless
279 279 2276
279,- Kč

Původní cena: 279,- Kč


Hodnocení:


Za úsvitu - Barbara Nickless z kategorie média, knihy, se slevou kupte přes Chci.cz.

Knihy DobrovskýZískejte tento produkt se slevou z obchodu Knihy Dobrovský a budete spokojení s dodaným Za úsvitu - Barbara Nickless .

Detailní informace

Na břehu řeky Calumet je nalezeno tělo muže, který byl podle všeho zavražděný rituálním a velmi brutálním způsobem. Addie Bissetová, detektiv z chicagského oddělení vražd, hledá pomoc u svého přítele doktora Evana Wildinga, univerzitního profesora a forenzního sémiotika.Evan ale není jediný expert, který se má na vyšetřování případu podílet, a spolupráce nepřináší očekávané výsledky. Evan postupně odkrývá symboly a stopy, snaží se rozluštit a správně interpretovat vzkazy psané runovým písmem. Z rébusů, které vrah přezdívaný Vikinský básník zane...chává, je jasné, že obětí bude přibývat.Zpočátku policie a Evan tápou, zda si vrah své oběti vybírá proto, aby jimi uctil bohy, nebo zda je trestá za spáchané hříchy. Když se jim konečně podaří motiv odhalit, zjišťují, že je v ohrožení i Evanův život. A tak začíná závod s časem, který se verš po verši krátí.

Produkt je výrobek značky Vendeta ,distribuovaný s EAN kódem 9788027720637.

Procházet zboží z kategorie Média Vendeta, Knihy Vendeta.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Za úsvitu - Barbara Nickless a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, knihy sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Vendeta a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Vendeta najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Za úsvitu - Barbara Nickless
Právě si prohlížíte...

279,- Kč