Z říše krále Sedmilháře - Jiří Žáček - 55% sleva

-55%
Z říše krále Sedmilháře - Jiří Žáček
89 199 1531
89,- Kč

Původní cena: 199,- Kč


Hodnocení:


Z říše krále Sedmilháře - Jiří Žáček z kategorie média, knihy, se slevou kupte přes Chci.cz.

Knihy DobrovskýZískejte tento produkt se slevou z obchodu Knihy Dobrovský a budete spokojení s dodaným Z říše krále Sedmilháře - Jiří Žáček .

Zlevněné zboží

Kniha přenese děti do fantastického světa krále Sedmilháře. Jak to v takovém království vypadá, zachytil ve svých ilustracích malíř Milan Janáček, a co všechno se tam stalo i nestalo, vypráví Jiří Žáček. K tomu, aby se dostal do říše krále Sedmilháře, potřeboval nespoutanou fantazii. Od prvního slova se v každé pohádce střídá jedno překvapení za druhým, vtip přebíjí vtip a ohromení se vzápětí mění ve veselý smích. Není divu. Vždyť jsou to ty nejzábavnější pohádky naruby. Platí v nich pravidla jako při hře na schovávanou, a to mají děti rády. Ro...zpustilé dobrodružství se snadno zvrtne v nepříjemnost, ale v pohádkách krále Sedmilháře končí vždy dobře a s vtipným ponaučením.V říši krále Sedmilhářeod pondělka do pátkuvyprávěči vymýšlejízbrusu novou pohádku.Kdo má bujnou fantazii,ať se o ni podělí —přidejte se, kamarádi,a svět bude veselý! Dva tucty nejvtipnějších pohádek naruby od Jiřího Žáčka s barevnými ilustracemi Milana Janáčka.Vhodné pro děti od 10 let a dospělé.

Produkt je výrobek značky šulc A švarc ,distribuovaný s EAN kódem 9788072444007.

Procházet zboží z kategorie Média šulc A švarc, Knihy šulc A švarc.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Z říše krále Sedmilháře - Jiří Žáček a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, knihy sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce šulc A švarc a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku šulc A švarc najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Z říše krále Sedmilháře - Jiří Žáček
Právě si prohlížíte... - 55% sleva

89,- Kč