Vítejte na chatu, můžete začít psát... - Chatové poradenství pro pomáhající profese - Bohuslava Horská, Šárka Kohoutková, Lucie Kudrnová Vosečková - 11% sleva

-11%
Vítejte na chatu, můžete začít psát... - Chatové poradenství pro pomáhající profese - Bohuslava Horská, Šárka Kohoutková, Lucie Kudrnová Vosečková
357 399 1841
357,- Kč

Původní cena: 399,- Kč


Hodnocení:


Vítejte na chatu, můžete začít psát... - Chatové poradenství pro pomáhající profese - Bohuslava Horská, Šárka Kohoutková, Lucie Kudrnová Vosečková z kategorie média, knihy, se slevou kupte přes Chci.cz.

Knihy DobrovskýZískejte tento produkt se slevou z obchodu Knihy Dobrovský a budete spokojení s dodaným Vítejte na chatu, můžete začít psát... - Chatové poradenství pro pomáhající profese - Bohuslava Horská, Šárka Kohoutková, Lucie Kudrnová Vosečková .

Zlevněné zboží

Kniha Bohuslavy Horské, Šárky Kohoutkové, Lucie Kudrnové Vosečkové a Andrey Láskové se věnuje chatové komunikaci s klientem, zachycuje jak praktické zkušenosti, tak tento distanční způsob práce zasazuje do teoretického rámce. Je určena různým pomáhajícím pracovníkům – současným i budoucím psychologům, sociálním pracovníkům, pracovníkům v sociálních službách, učitelům nebo psychoterapeutům. Tato kniha představuje příležitost k (sebe)reflexi poradců, kteří již chatovou komunikaci ve své praxi využívají, může být výzvou pro všechny, kteří takovou ...práci teprve zvažují, a může podpořit i ty, kteří se této formy komunikace s klientem z nejrůznějších důvodů obávají. Publikace nabízí pohled autorek na interakci s klientem prostřednictvím chatu, využitelnou v různých kontextech pomáhajících profesí, zejména při poradenství, krizové intervenci či terapii. Uvedený pohled může otevřít prostor pro možnou odbornou diskuzi a objevování dalších cest v této oblasti práce s klientem.

Produkt je výrobek značky Asociace Poskytovatelů Sociálních Služeb ,distribuovaný s EAN kódem 9788088361183.

Procházet zboží z kategorie Média Asociace Poskytovatelů Sociálních Služeb, Knihy Asociace Poskytovatelů Sociálních Služeb.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

299,- Kč
268,- Kč
Detail

Dobrý pěstoun

Asociace poskytovatelů sociálních služeb
349,- Kč
312,- Kč
Detail

Supervize - Michal Horák

Asociace poskytovatelů sociálních služeb
188,- Kč
Detail

Násilí v sociálních službách

Asociace poskytovatelů sociálních služeb
295,- Kč
Detail

Podobné zboží se slevou

Vítejte na chatu, můžete začít psát... - Chatové poradenství pro pomáhající profese - Bohuslava Horská, Šárka Kohoutková, Lucie Kudrnová Vosečková a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, knihy sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Asociace Poskytovatelů Sociálních Služeb a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Asociace Poskytovatelů Sociálních Služeb najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Vítejte na chatu, můžete začít psát... - Chatové poradenství pro pomáhající profese - Bohuslava Horská, Šárka Kohoutková, Lucie Kudrnová Vosečková
Právě si prohlížíte... - 11% sleva

357,- Kč