Velký čínský národ - Adam Horálek - 11% sleva

-11%
Velký čínský národ - Adam Horálek
365 408 799
365,- Kč

Původní cena: 408,- Kč


Hodnocení:


Velký čínský národ - Adam Horálek z kategorie média, knihy, se slevou kupte přes Chci.cz.

Knihy DobrovskýZískejte tento produkt se slevou z obchodu Knihy Dobrovský a budete spokojení s dodaným Velký čínský národ - Adam Horálek .

Zlevněné zboží

Čína i nacionalismus patří v současnosti mezi ústřední společenská témata. S rostoucí geopolitickou mocí Číny vyvstává stále více potřeba tomuto vzmáhajícímu se kolosu porozumět. Kromě ekonomických či politických témat je ale třeba rozumět též současné ideologii. Ta, byť je skryta pod označením "socialismus s čínskými specifiky", je veskrze nacionalistická. Čínský nacionalismus je komplikovaný a jeho pochopení pomůže poznat, kdo ve skutečnosti jsou samotní Číňané. Předkládaná kniha se ptá mimo jiné i na tyto otázky. Kdo jsou Číňané? Lze skloubi...t státní ideologie socialismu a nacionalismu v čínském prostředí? Jaký je či chce být čínský národ a čím anebo vůči čemu se definuje? Koncept čínského národa je představen prostřednictvím tzv. čtyř pilířů, skrze něž je čínský národ představován a pomocí nichž se definuje. Čínský nacionalismus nebyl doposud v českém prostředí formou monografie představen, a proto kniha uvádí čtenáře do základních teoretických konceptů i dějinných souvislostí. Aby bylo téma čtenáři přístupnější, jsou čínskému nacionalismu v jednotlivých kapitolách nastavována zrcadla - hongkongské, taiwanské a české, která umožňují lépe pochopit ideu čínského národa i jeho synkretický charakter.

Produkt je výrobek značky Univerzita Pardubice ,distribuovaný s EAN kódem 9788075601995.

Procházet zboží z kategorie Média Univerzita Pardubice, Knihy Univerzita Pardubice.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

421,- Kč
377,- Kč
Detail

Podobné zboží se slevou

Velký čínský národ - Adam Horálek a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, knihy sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Univerzita Pardubice a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Univerzita Pardubice najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Velký čínský národ - Adam Horálek
Právě si prohlížíte... - 11% sleva

365,- Kč