Velké naděje - Ava Reedová

Velké naděje - Ava Reedová
Velké naděje - Ava Reedová
Velké naděje - Ava Reedová
Velké naděje - Ava Reedová
319 279 762
319,- Kč

Původní cena: 279,- Kč


Hodnocení:


Velké naděje - Ava Reedová z kategorie média, knihy, se slevou kupte přes Chci.cz.

Knihy DobrovskýZískejte tento produkt se slevou z obchodu Knihy Dobrovský a budete spokojení s dodaným Velké naděje - Ava Reedová .

Detailní informace

Lauře Collinsové se splnil sen. Získala místo na jedné z nejprestižnějších klinik v Americe. V Nemocnici Whitestone v pouštním městě Phoenixu Laura rychle pochopí, že ve svém vysněném povolání musí jít až na hranice svých sil a vydat ze sebe všechno. Dlouhá pracovní doba, nedostatek spánku, těžká rozhodnutí a pohnuté osudy si ji žádají celou.Hluboce ji raní, když operaci nepřežije malá holčička. Musí překonávat pochybnosti a nejistoty při setkávání se smrtí, ale zažívá i zázraky, které se v její vysněné profesi dějí.Navíc ji čeká další výzva v ...podobě doktora Nashe Brookse, mladého primáře kardiochirurgie. Nash je schopný, atraktivní a je její školitel – takže naprosto nedostupný! Osudová přitažlivost absolventky a jejího nadřízeného v prostředí nemocničních chodeb a sálů, a na pozadí dramatických situací na urgentním příjmu, neujde zvědavým kolegům. Oba si musí své štěstí vybojovat.V horkém pouštním městě se odehrává příběh lásky dvou lékařů, kteří zachraňují lidské životy, ale nakonec zachraňují sebe navzájem. Nečekaná tragédie na konci ale dává tušit, že se ve druhém díle dočkáme nových překvapení.

Produkt je výrobek značky Red ,distribuovaný s EAN kódem 9788027714414.

Procházet zboží z kategorie Média Red, Knihy Red.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Velké naděje - Ava Reedová a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, knihy sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Red a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Red najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Velké naděje - Ava Reedová
Právě si prohlížíte...

319,- Kč