Útěk - Peter May - e-kniha - 30% sleva

-30%
Útěk - Peter May - e-kniha
139 199 194
139,- Kč

Původní cena: 199,- Kč


Hodnocení:


Útěk - Peter May - e-kniha z kategorie média, knihy, se slevou kupte přes Chci.cz.

Knihy DobrovskýZískejte tento produkt se slevou z obchodu Knihy Dobrovský a budete spokojení s dodaným Útěk - Peter May - e-kniha .

Zlevněné zboží

eBook:,Román o nenaplněných touhách a o rozhodující, ale často ošidné roli přátelství v našich životech. Je rok 1965 a pětice mladíků v čele se sedmnáctiletým Jackem Mackayem opouští své domovy v Glasgow a míří do Londýna s cílem prosadit se v hudebním světě. Chlapci doma nechávají nudný život a své rodiny a utíkají za slávou a štěstím. Brzy ale zjistí, že skutečnost nemá s jejich sny nic společného, a tři z nich se po několika týdnech vracejí domů s nenávratně poškozenými životy. O padesát let později dojde v Londýně k brutální vraždě a tři mu...ži, nyní téměř sedmdesátníci, se opět vydávají na známá místa hledat odpovědi na otázky, které je po pět desetiletí strašily a ničily jim život. ----- Úžasný příběh naplněný nostalgií a zatížený dlouho potlačovanou vinou. - The Sunday Times Pro mě detektivní zápletku zcela přebil silný obraz neuváženosti mládí a vyrovnanosti stáří. Byl to jiný zážitek ze čtení, ale opravdu jsem si ho užil. Autor dovedně pracuje s celou škálou čtenářových emocí — od smíchu po smutek. Opravdu doporučuji! - Raven Crime Reads Kniha je nádherně napsaná, vtipně i ostře, a naprosto se liší od všeho, co už jsem od všestranného Petera Maye přečetl. - Literary Review Peter May (nar. 1951) pochází z Glasgow, nyní žije ve Francii. Pracoval jako novinář a televizní scenárista. V současné době se živí jako spisovatel. Celosvětové renomé mu přinesla šestidílná série čínských thrillerů. V nakladatelství Host již vyšly tři díly této série: Pán ohně (2015), Čtvrtá oběť (2015) a Sál smrti (2016), stejně jako autorova bestsellerová trilogie z ostrova Lewis zahrnující romány Skála (2013), Muž z ostrova Lewis (2014) aŠachové figurky (2014). Na jaře 2015 vyšel první díl série Akta Enzo, odehrávající se ve Francii, nazvaný Výjimeční lidé.

Produkt je výrobek značky Host.

Procházet zboží z kategorie Média Host, Knihy Host.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Útěk - Peter May - e-kniha a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, knihy sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Host a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Host najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Útěk - Peter May - e-kniha
Právě si prohlížíte... - 30% sleva

139,- Kč