Třpyt mečů a záblesky laserů

Třpyt mečů a záblesky laserů
219 219 1089
219,- Kč

Původní cena: 219,- Kč


Hodnocení:


Třpyt mečů a záblesky laserů z kategorie média, knihy, se slevou kupte přes Chci.cz.

Knihy DobrovskýZískejte tento produkt se slevou z obchodu Knihy Dobrovský a budete spokojení s dodaným Třpyt mečů a záblesky laserů .

Detailní informace

Tato antologie fantastických povídek obsahuje jak fantasy, tak SF texty.Pro čtenáře fantasy je zde především Zdvořilostní návštěva od Martina D. Antonína, která v rozsahu novely volně navazuje na jeho román Křivé ostří. Opět se setkáváme s Rhanem, panošem Jenikem i rytířkou Lisbet - čeká nás tobogán akce okořeněný dávkou černého humoru.Pro milovníky SF sborník otevírá povídka Roberta Fabiana. Ta volně navazuje na knihu Hvězda - nikoli hlavním hrdinou, ale prostředím, světem i některými narážkami.Ze známějších tvůrců jmenujme ještě Jiřího Pavlov...ského, jehož Eskorta patří k politfiction. JP se s tímto žánrem vyrovnává po svém - takže akcí a krvavě. Děj se odehrává u nás.Dále zde najdeme méně známé autory - Lívii Hlavačkovou, Jakuba D. Kočího, Editu Dufkovou, Marii Klepetkovou, Stáňu Kučovou, Janu Kopečkovou, Alexandra Kazdu a Kláru Skokanovou.Jejich texty jsou obvykle ostře pointované a pestře doplňují předchozí trojici: od klasické fantasy, přes historickou a humornou až po hard SF.Okuste, čím vším dnes žije česká fantastika!

Produkt je výrobek značky Poutník ,distribuovaný s EAN kódem 9788086428840.

Procházet zboží z kategorie Média Poutník, Knihy Poutník.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Třpyt mečů a záblesky laserů a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, knihy sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Poutník a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Poutník najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Třpyt mečů a záblesky laserů
Právě si prohlížíte...

219,- Kč