Tajemné stezky - Kouzelným pomezím Lužických hor - Luboš Y. Koláček - 11% sleva

-11%
Tajemné stezky - Kouzelným pomezím Lužických hor - Luboš Y. Koláček
294 329 1471
294,- Kč

Původní cena: 329,- Kč


Hodnocení:


Tajemné stezky - Kouzelným pomezím Lužických hor - Luboš Y. Koláček z kategorie média, knihy, se slevou kupte přes Chci.cz.

Knihy DobrovskýZískejte tento produkt se slevou z obchodu Knihy Dobrovský a budete spokojení s dodaným Tajemné stezky - Kouzelným pomezím Lužických hor - Luboš Y. Koláček .

Zlevněné zboží

Buďte vítáni na procházce Kouzelným pomezím Lužických hor, nádherným přírodním koutem ohraničeným Jěštědským hřbetem na východě, Žitavskými horami na severu, malebnou říčkou Ploučnicí na jihu a rozervanými skalami Českosaského Švýcarska na západě. Potkat zde můžete svérázného šamana Václavka z Vlčí Hory, aristokrata mezi výtvarníky Michala Vitanovského, nesmazatelné stopy zde zanechal slavný opat zbraslavského kláštera Petr Žitavský, světice Zdislava z Lemberka, geniální hudebník Bedřich Smetana, ruralista František Křelina či spisovatelka česk...ého venkova Karolina Světlá. Spolu s autorem Lubošem Y. Koláčkem navštívíme mnohé z místních hradů, hrádků, měst, městeček a tvrzí - Jablonné, Grabštejn, Lemberk,Vartemberk, Milštejn, Žitavu, sklářský Nový Bor či Kamenický Šenov a mnohé další. Nádherný výhled do všech světových stran nám nabídnou starobylé rozhledny na Hvozdu, Jedlové, Dymníku a Tanečnici i ty novější na Ještědu, nebo Na Stráži ve Sloupu v Čechách. Dozvíme se zajímavosti z historie pivovarnictví a ve Varnsdorfu ochutnáme pivo z místního pivovaru. A potom, budeme-li mít štěstí, můžeme potkat i horské trpaslíky, strašidelné psy, krvavé přízraky a jiná místní strašidla. Nač čekat? Magická krajina Lužických hor a Podještědí se těší na vaši návštěvu.

Produkt je výrobek značky Regia ,distribuovaný s EAN kódem 9788087866054.

Procházet zboží z kategorie Média Regia, Knihy Regia.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Tajemné stezky - Kouzelným pomezím Lužických hor - Luboš Y. Koláček a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, knihy sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Regia a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Regia najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Tajemné stezky - Kouzelným pomezím Lužických hor - Luboš Y. Koláček
Právě si prohlížíte... - 11% sleva

294,- Kč