Tahák na úspěšné podnikání - Marcela Hrubošová - 10% sleva

-10%
Tahák na úspěšné podnikání - Marcela Hrubošová
268 299 516
268,- Kč

Původní cena: 299,- Kč


Hodnocení:


Tahák na úspěšné podnikání - Marcela Hrubošová z kategorie média, knihy, se slevou kupte přes Chci.cz.

Knihy DobrovskýZískejte tento produkt se slevou z obchodu Knihy Dobrovský a budete spokojení s dodaným Tahák na úspěšné podnikání - Marcela Hrubošová .

Zlevněné zboží

Tahák na úspěšné podnikání přináší zcela jedinečný a komplexní pohled na to, co je to podnikání. Kniha je skutečný školní "tahák": obsahuje všechny zásadní věci, které musíte znát a vědět, abyste úspěšně obstáli u zkoušky zvané "vlastní podnikání" a ještě si celý ten proces skvěle užívali.Kniha je určena pro:• začínající podnikatele, jimž poskytne veškeré praktické informace, které potřebují znát, aby se mohli do svého podnikání pustit,• podnikatele věčné začátečníky, kteří uvázli na mrtvém bodě a hledají odpověď na otázku jak dál,• pokročilé p...odnikatele, kteří chtějí své podnikání jen lépe zorganizovat a zefektivnit, aby jim přinášelo ještě větší prosperitu.Vedle skutečně velmi praktického návodu, jak si postavit prosperující firmu a na nic přitom nezapomenout, obsahuje kniha také řadu inspirujících osobních podnikatelských příběhů Marcely Hrubošové. Tyto příběhy skvěle ilustrují zejména řadu chybných kroků, kterých byste se mohli jako podnikatelé dopustit a umožňují vám se jim už dopředu obloukem vyhnout. Tato kniha je cenným rádcem na vaší cestě budování vašeho vlastního podnikání.

Produkt je výrobek značky Naše Vojsko ,distribuovaný s EAN kódem 9788090526297.

Procházet zboží z kategorie Média Naše Vojsko, Knihy Naše Vojsko.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

298,- Kč
Detail

Podobné zboží se slevou

Tahák na úspěšné podnikání - Marcela Hrubošová a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, knihy sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Naše Vojsko a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Naše Vojsko najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Tahák na úspěšné podnikání - Marcela Hrubošová
Právě si prohlížíte... - 10% sleva

268,- Kč