Škrtič - Kim Faber, Janni Pedersen

Škrtič - Kim Faber, Janni Pedersen
319 279 518
319,- Kč

Původní cena: 279,- Kč


Hodnocení:


Škrtič - Kim Faber, Janni Pedersen z kategorie média, knihy, se slevou kupte přes Chci.cz.

Knihy DobrovskýZískejte tento produkt se slevou z obchodu Knihy Dobrovský a budete spokojení s dodaným Škrtič - Kim Faber, Janni Pedersen .

Detailní informace

Škrtič je nejnovější kniha Kima Fabera a Janni Pedersen ze série o Martinu Junckersenovi a Signe Kristiansenové, která volně navazuje na předešlé díly série Tuhá zima a Pekelné léto. Oba vyšetřovatelé se po dlouhé době konečně zase setkávají jako kolegové v oddělení násilných trestných činů.Juncker se vrací do Kodaně, ale jeho život rozhodně není poklidný. Řeší nové bydlení, rozvod i vážné zdravotní problémy. Vrací se na své původní místo u kodaňské policie a začne vyšetřovat vraždu mladé ženy, která byla nalezená zardoušená a polonahá. Její ob...lečení se našlo pečlivě složené vedle těla. Jiné stopy jednoduše nejsou a Juncker při vyšetřování zažívá jakési dejà vu, protože mu okolnosti vraždy připomenou jeden dřívější nevyřešený případ.Signe je ráda, že se Juncker vrátil ze svého exilu v Sandstedu. V Kodani se odehraje politická demonstrace, při které je bodnut nožem mladý neonacista. Signe se ujme vyšetřování tohoto případu, ale zároveň se potýká s osobními problémy, především s následky znásilnění před čtyřmi lety a dochází jí, že bude muset začít jednat, aby mohla tuto kapitolu uzavřít.Škrtič je aktuální napínavý příběh o pomstě, zlu i strachu ze smrti.

Produkt je výrobek značky Vendeta ,distribuovaný s EAN kódem 9788027720682.

Procházet zboží z kategorie Média Vendeta, Knihy Vendeta.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Škrtič - Kim Faber, Janni Pedersen a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, knihy sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Vendeta a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Vendeta najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Škrtič - Kim Faber, Janni Pedersen
Právě si prohlížíte...

319,- Kč