Rodokmen a soukromí TGM - Michaela Košťálová - e-kniha

Rodokmen a soukromí TGM - Michaela Košťálová - e-kniha
199 199 1453
199,- Kč

Původní cena: 199,- Kč


Hodnocení:


Rodokmen a soukromí TGM - Michaela Košťálová - e-kniha z kategorie média, knihy, se slevou kupte přes Chci.cz.

Knihy DobrovskýZískejte tento produkt se slevou z obchodu Knihy Dobrovský a budete spokojení s dodaným Rodokmen a soukromí TGM - Michaela Košťálová - e-kniha .

Detailní informace

eBook:,Kniha objevuje tvář prvního československého prezidenta z nevšedního úhlu pohledu, výhradně z jeho soukromí. Čtenář knihy získá ucelený, mnohdy detailně vykreslený pohled na civilní život T. G. Masaryka. Například pro jaké typy žen měl slabost, jaký vztah měl k ženám vůbec, kterého ministra se zastal v momentě, když se k nelibosti veřejnosti oženil s herečkou. Jaká jídla měl rád, proč se rozhodl být abstinentem, kdy sportoval, jaký byl kůň Hektor, jak vypadala soukromá pracovna TGM i proč upřednostňoval skřipec před brýlemi. Součástí kni...hy je profil zajímavostí pojících se k prezidentově choti paní Charlottě Garrigue Masarykové. Překvapením může být otázka, jaký vztah měl ke spisovatelce Oldře Sedlmayerové, s níž zvažoval sepsat velkolepé literární dílo, zda milenecký, nebo jen přátelský. Čtenář se dozví, že si umělkyně T. G. Masaryka oblíbila již ve svých třinácti letech, kdy se mu také rozhodla sepsat obdivný dopis, o jejích úsměvných milých dívčích trablech i o tom, jak o něm získávala informace. Součástí knihy je velká škála citací známých a dodnes nepublikovaných vzpomínek mnoha významných osobností včetně O. Sedlmayerové.

Produkt je výrobek značky Petrklíč.

Procházet zboží z kategorie Média Petrklíč, Knihy Petrklíč.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Rodokmen a soukromí TGM - Michaela Košťálová - e-kniha a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, knihy sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Petrklíč a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Petrklíč najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Rodokmen a soukromí TGM - Michaela Košťálová - e-kniha
Právě si prohlížíte...

199,- Kč