Přežít a závodit. Jeden rok šéfa stáje F1 - Guenther Steiner

Přežít a závodit. Jeden rok šéfa stáje F1  - Guenther Steiner
159 159 1708
159,- Kč

Původní cena: 159,- Kč


Hodnocení:


Přežít a závodit. Jeden rok šéfa stáje F1 - Guenther Steiner z kategorie média, knihy, se slevou kupte přes Chci.cz.

Knihy DobrovskýZískejte tento produkt se slevou z obchodu Knihy Dobrovský a budete spokojení s dodaným Přežít a závodit. Jeden rok šéfa stáje F1 - Guenther Steiner .

Detailní informace

"Hodně se toho namluví o tom, pod jakým tlakem jsou fotbaloví trenéři. Věřte mi, to nic není. Tlak je, když sledujete, jak auto s vaším závodníkem naráží do bariéry v rychlosti 300 km/h a exploduje vám před očima…" Guenther Steiner je jedna z nejvýraznějších postav motoristického sportu. Miliony diváků jej znají jako úřadujícího šéfa stáje Haas z dokumentárního seriálu Netflixu F1: Touha po vítězství. V napínavém záznamu celé sezony 2022 zavádí Steiner čtenáře do zákulisí formule 1 a umožňuje jim nahlédnout doslova "pod kapotu". Je to vůbec pop...rvé, kdy některá stáj F1 dovolila svému aktivnímu šéfovi, aby nezakrytě informoval o zvratech, najímání i vyhazování závodníků, o financích, přípravách na sezonu, konstruování, prezentaci a testování vozu a samozřejmě o kalendáři závodů. O tom všem Steiner vypráví svým nenapodobitelným stylem - poutavě, přímočaře a upřímně.

Produkt je výrobek značky Slovart ,distribuovaný s EAN kódem 9788027608942.

Procházet zboží z kategorie Média Slovart, Knihy Slovart.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Použité


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Přežít a závodit. Jeden rok šéfa stáje F1 - Guenther Steiner a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, knihy sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Slovart a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Slovart najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Přežít a závodit. Jeden rok šéfa stáje F1 - Guenther Steiner
Právě si prohlížíte...

159,- Kč