Poslední slovo - Mary Burton - 65% sleva

-65%
Poslední slovo - Mary Burton
99 279 2261
99,- Kč

Původní cena: 279,- Kč


Hodnocení:


Poslední slovo - Mary Burton z kategorie média, knihy, se slevou kupte přes Chci.cz.

Knihy DobrovskýZískejte tento produkt se slevou z obchodu Knihy Dobrovský a budete spokojení s dodaným Poslední slovo - Mary Burton .

Zlevněné zboží

Před čtrnácti lety se Kaitlin Roeová stala jedinou svědkyní únosu své sestřenice Giny. Tu opuštěnou cestu ve Virginii si pamatuje dodnes. Stále před očima vidí zamaskovanou tvář neznámého muže a stále jí v uších zní Ginin křik.Také trpí mučivými pocity viny, protože v hrůze utekla a jen s odporem se podrobovala následným výslechům, při nichž byla považována za podezřelou. Nyní má Kaitlin jedinou možnost, jak utišit bolest – promluvit si v podcastu s každým, kdo byl s tímto případem spojený, a konečně tak dávno odložený případ uzavřít.Když je vš...ak zavražděna žena, s níž hovořila, začne mít strach, že svými otázkami vylákala vraha z úkrytu. A detektiv John Adler se navíc obává, že jednou vraždou to zdaleka nekončí. Teď se bude muset postarat, aby Kaitlin zůstala v bezpečí.Mezi Kaitlin a Adlerem se postupně tvoří pouto, ale čím bližší si jsou, tím rychleji je dohání temná minulost – temnější, než si ji Kaitlin pamatovala.

Produkt je výrobek značky Vendeta ,distribuovaný s EAN kódem 9788027712915.

Procházet zboží z kategorie Média Vendeta, Knihy Vendeta.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Poslední slovo - Mary Burton a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, knihy sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Vendeta a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Vendeta najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Poslední slovo - Mary Burton
Právě si prohlížíte... - 65% sleva

99,- Kč