New Headway Advanced Workbook with Key and iChecker CD-ROM - John a Liz Soars

New Headway Advanced Workbook with Key and iChecker CD-ROM  - John a Liz Soars
346 331 406
346,- Kč

Původní cena: 331,- Kč


Hodnocení:


New Headway Advanced Workbook with Key and iChecker CD-ROM - John a Liz Soars z kategorie média, knihy, se slevou kupte přes Chci.cz.

Knihy DobrovskýZískejte tento produkt se slevou z obchodu Knihy Dobrovský a budete spokojení s dodaným New Headway Advanced Workbook with Key and iChecker CD-ROM - John a Liz Soars .

Detailní informace

A completely new Advanced level of the world's most trusted English course, with brand new digital resources bringing you a completely up-to-date blended Headway course. With fully revised texts and topics, refreshed design and artwork, and brand new digital resources, the Advanced Fourth Edition takes the Headway experience to a new level. Headway Upper Intermediate Fourth edition remains true to its trusted methodology that has worked for millions of students around the world, but delivers it in a revised and up-to-date format. The brand new ...digital components for teachers and learners – iTools, iTutor and iChecker – make teaching and learning with Headway Fourth edition a truly flexible and interactive experience.

Produkt je výrobek značky Oxford University Press ,distribuovaný s EAN kódem 9780194713542.

Procházet zboží z kategorie Média Oxford University Press, Knihy Oxford University Press.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

240,- Kč
215,- Kč
Detail

Podobné zboží se slevou

New Headway Advanced Workbook with Key and iChecker CD-ROM - John a Liz Soars a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, knihy sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Oxford University Press a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Oxford University Press najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

New Headway Advanced Workbook with Key and iChecker CD-ROM - John a Liz Soars
Právě si prohlížíte...

346,- Kč