Na břehu minulosti - Gregg Olsen

Na břehu minulosti - Gregg Olsen
Na břehu minulosti - Gregg Olsen
Na břehu minulosti - Gregg Olsen
Na břehu minulosti - Gregg Olsen
319 279 1376
319,- Kč

Původní cena: 279,- Kč


Hodnocení:


Na břehu minulosti - Gregg Olsen z kategorie média, knihy, se slevou kupte přes Chci.cz.

Knihy DobrovskýZískejte tento produkt se slevou z obchodu Knihy Dobrovský a budete spokojení s dodaným Na břehu minulosti - Gregg Olsen .

Detailní informace

Tělo mladé ženy leží s rozpaženýma rukama. Rty jsou pootevřené. Obličej nedotčený a vlasy rozprostřené kolem hlavy jako vějíř. Zrzka. Jako ty ostatní.Když se v opuštěné zátoce Mystery Bay najde tělo Leann Truittové, jako jedna z prvních se na místo činu dostane Megan Carpenterová. Oběť má charakteristické rány na zápěstích, kotnících a krku, kde byla spoutaná. Ale to není všechno, vedle Leannina těla leží záhadný symbol vyškrábaný do kamene.Během vyšetřování má Megan na starost začínající zástupkyni šerifa Ronnie Marshovou a pak náhle začne dos...távat znepokojivé vzkazy. Někdo zná její traumatizující minulost. Vědí, co udělala.Megan je odhodlaná neztratit koncentraci a brzy objeví znepokojivou souvislost mezi Leanninou brutální vraždou a zatím nevyřešenými vraždami dvou dalších žen – všechno jsou to zrzky se stejnými zraněními na těle, na místech činů je vyrytý totožný symbol… a nejzajímavější je fakt, že všechny tři byly těhotné.

Produkt je výrobek značky Vendeta ,distribuovaný s EAN kódem 9788027713073.

Procházet zboží z kategorie Média Vendeta, Knihy Vendeta.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Na břehu minulosti - Gregg Olsen a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, knihy sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Vendeta a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Vendeta najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Na břehu minulosti - Gregg Olsen
Právě si prohlížíte...

319,- Kč