Matematika pro studenty ekonomie - Jiří Moučka, Petr Rádl - e-kniha

Matematika pro studenty ekonomie - Jiří Moučka, Petr Rádl - e-kniha
302 302 535
302,- Kč

Původní cena: 302,- Kč


Hodnocení:


Matematika pro studenty ekonomie - Jiří Moučka, Petr Rádl - e-kniha z kategorie média, knihy, se slevou kupte přes Chci.cz.

Knihy DobrovskýZískejte tento produkt se slevou z obchodu Knihy Dobrovský a budete spokojení s dodaným Matematika pro studenty ekonomie - Jiří Moučka, Petr Rádl - e-kniha .

Detailní informace

eBook:,Publikace srozumitelně vysvětluje základní matematické pojmy a metody, jejichž znalost je nezbytná při studiu ekonomických fakult vysokých škol. Oproti prvnímu vydání kniha nabízí více příkladů na procvičení a některé pasáže jsou upraveny tak, aby lépe navazovaly na současné znalosti středoškolské matematiky studentů. Při studiu učebnice budete postupovat od lineární algebry přes diferenciální počet funkce jedné proměnné, diferenciální počet funkce dvou proměnných, integrální počet funkce jedné proměnné, diferenciální rovnice, až po dife...renční rovnice. Díky množství řešených příkladů probíraná témata snadněji pochopíte a získané znalosti pak využijete v dalším studiu, např. ve statistice, operačním výzkumu, ekonometrii, ekonomii apod. Řešení příkladů se odkrývá postupně po jednotlivých krocích, což přispívá k rychlému zvládnutí probírané látky. Kniha pokrývá obsah základního kurzu matematiky na vysokých školách ekonomického zaměření.

Produkt je výrobek značky Grada.

Procházet zboží z kategorie Média Grada, Knihy Grada.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

319,- Kč
159,- Kč
Detail

Podobné zboží se slevou

Matematika pro studenty ekonomie - Jiří Moučka, Petr Rádl - e-kniha a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, knihy sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Grada a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Grada najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Matematika pro studenty ekonomie - Jiří Moučka, Petr Rádl - e-kniha
Právě si prohlížíte...

302,- Kč