Láska mezi řádky - Lauren Asher - e-kniha - 22% sleva

-22%
Láska mezi řádky - Lauren Asher - e-kniha
249 319 1650
249,- Kč

Původní cena: 319,- Kč


Hodnocení:


Láska mezi řádky - Lauren Asher - e-kniha z kategorie média, knihy, se slevou kupte přes Chci.cz.

Knihy DobrovskýZískejte tento produkt se slevou z obchodu Knihy Dobrovský a budete spokojení s dodaným Láska mezi řádky - Lauren Asher - e-kniha .

Zlevněné zboží

eBook:,Rowan Živím se tvorbou pohádek. Zábavní parky. Produkční společnosti. Pětihvězdičkové hotely. To všechno by mohlo být moje, kdybych zrenovoval Dreamland. Najmout Zahru se zprvu jevilo jako dobrý nápad, ale pak jsem ji políbil… Když jsem jí napsal zprávu pod falešným jménem, všechno se začalo vymykat kontrole. Když jsem si uvědomil, kde jsem udělal chybu, bylo už pozdě. Na lidi, jako jsem já, nečeká žádné „šťastně až navěky“. Protože nám je souzeno šťastné konce ničit.Zahra Když jsem v opilosti odeslala projekt kritizující nejdražší horsk...ou dráhu v Dreamlandu, měla jsem za to dostat padáka. Místo toho mi Rowan Kane nabídl pracovní místo snů. Ale mělo to háček. Znamenalo to pracovat pro toho nejtvrdohlavějšího šéfa pod sluncem. Rowan byl protivný a nedotknutelný, ale mému srdci to bylo jedno. Dokud jsem neodhalila jeho tajemství. Teď je načase tohohle miliardáře naučit, že peníze nedokážou spravit všechno. A už vůbec ne nás.Láska mezi řádky je prvním dílem série tematicky propojených samostatných knih sledujících osudy tří bratrů z miliardářské rodiny.

Produkt je výrobek značky Red.

Procházet zboží z kategorie Média Red, Knihy Red.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Láska mezi řádky - Lauren Asher - e-kniha a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, knihy sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Red a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Red najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Láska mezi řádky - Lauren Asher - e-kniha
Právě si prohlížíte... - 22% sleva

249,- Kč