Kreativní písmomalba - Laura Toffaletti

Kreativní písmomalba - Laura Toffaletti
439 393 1120
439,- Kč

Původní cena: 393,- Kč


Hodnocení:


Kreativní písmomalba - Laura Toffaletti z kategorie média, knihy, se slevou kupte přes Chci.cz.

Knihy DobrovskýZískejte tento produkt se slevou z obchodu Knihy Dobrovský a budete spokojení s dodaným Kreativní písmomalba - Laura Toffaletti .

Detailní informace

Písmomalba je nový trend, který má spoustu příznivců po celém světě! Je to umění tvorby pěkných a elegantních ručně psaných nápisů, s nimiž dodáte osobní přesah pohlednicím, diářům i jinak nudným jmenovkám. Chcete se naučit vytvářet krásné ozdobné nápisy? Zajímá vás, jak proniknout do tajů abecedy a vymyslet svoji vlastní? Pak jste tu správně! Kreativní písmomalba (The Art of Creative Lettering) vás provede základy kaligrafie, představí vám nejvhodnější techniky, pomůcky a písma a pomůže vám objevit svůj osobitý styl! Autorka Laura Toffaletti s...e s vámi podělí o svoje tipy, počínaje správným úchopem pera anebo štětce a vytvářením vtipných nápisů na tričko konče! Projde s vámi jednotlivá písma, jako je například Roundhand, anglická kurzíva a Chancery, naučí vás vytvářet kaligramy a společně prozkoumáte různé abecedy, na kterých můžete zdokonalit svoje dovednosti! Chybět nebude ani celá řada projektů – psaní na dárkové krabičky, tašky, diáře, polštáře, vázy, ale i ozdobné přívěsky. A v závěru knihy se můžete těšit na celou řadu cvičení pro uvolnění ruky s ohledem k různým typům hrotů. Ať jste písmomalbou nedotčený zvídavec, anebo zkušený krasopisec, určitě oceníte pečlivé a vnímavé vedení, kdy autorčina láska ke psaní prosakuje z každého písmene. Nechte se strhnout tvorbou ozdobných nápisů, kterými uděláte radost sobě i svým blízkým! O autorce Laura Toffaletti je italská ilustrátorka, která pracovala s mnoha nakladatelstvími a má za sebou několik výstav. Ve svých dílech, ať už na papíře nebo na plátně, kombinuje kaligrafii a ilustrace. Absolvovala mnoho kurzů zaměřených na kaligrafii a o tomto tématu napsala řadu knih.

Produkt je výrobek značky Zoner Press ,distribuovaný s EAN kódem 9788074135422.

Procházet zboží z kategorie Média Zoner Press, Knihy Zoner Press.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Kreativní písmomalba - Laura Toffaletti a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, knihy sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Zoner Press a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Zoner Press najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Kreativní písmomalba - Laura Toffaletti
Právě si prohlížíte...

439,- Kč