Kázali mír a mysleli válku - Prezidenti USA Lincoln, Wilson a Roosevelt - John V. Denson

Kázali mír a mysleli válku - Prezidenti USA Lincoln, Wilson a Roosevelt - John V. Denson
357 357 706
357,- Kč

Původní cena: 357,- Kč


Hodnocení:


Kázali mír a mysleli válku - Prezidenti USA Lincoln, Wilson a Roosevelt - John V. Denson z kategorie média, knihy, se slevou kupte přes Chci.cz.

Knihy DobrovskýZískejte tento produkt se slevou z obchodu Knihy Dobrovský a budete spokojení s dodaným Kázali mír a mysleli válku - Prezidenti USA Lincoln, Wilson a Roosevelt - John V. Denson .

Detailní informace

Německojazyční čtenáři, kteří jsou téměř všichni přesvědčeni o samojediné vině svých rodičů a prarodičů na dvou světových válkách 20. století, a Japonci, jimž je připisována výhradní vina za válku v Pacifiku, nebudou nad některými místy této brizantní knihy věřit vlastním očím. Vnitřní vědomí nás Němců o vlastní vině na vypuknutí 2. světové války v Evropě mění náš pohled na to, co bylo kolem Německa a Japonska v oné době způsobeno a spácháno. John V. Denson, právník a okresní soudce v USA, v této studii popisuje metody, jimiž vlády USA své válk...y od roku 1846 deklarovaly jako tažení za mír, svobodu, humanitu a demokracii, a přesto je často inscenovaly jako intrikánské hry. Odhaluje příčiny válek, válečné motivy a válečné cíle USA, které se stále více podobaly spíše rozšiřování americké nadvlády a ekonomických výhod než angažovanosti za lidská práva, demokracii a mír. Stěží přitom šlo o ideály. Šlo téměř vždy o zájmy.

Produkt je výrobek značky Naše Vojsko ,distribuovaný s EAN kódem 9788020615602.

Procházet zboží z kategorie Média Naše Vojsko, Knihy Naše Vojsko.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Kázali mír a mysleli válku - Prezidenti USA Lincoln, Wilson a Roosevelt - John V. Denson a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, knihy sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Naše Vojsko a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Naše Vojsko najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Kázali mír a mysleli válku - Prezidenti USA Lincoln, Wilson a Roosevelt - John V. Denson
Právě si prohlížíte...

357,- Kč