Jím - Nejím s alergeny i bez nich - Jan Vágner, Jana Pechmanová - 11% sleva

-11%
Jím - Nejím s alergeny i bez nich - Jan Vágner, Jana Pechmanová
357 399 27
357,- Kč

Původní cena: 399,- Kč


Hodnocení:


Jím - Nejím s alergeny i bez nich - Jan Vágner, Jana Pechmanová z kategorie média, knihy, se slevou kupte přes Chci.cz.

Knihy DobrovskýZískejte tento produkt se slevou z obchodu Knihy Dobrovský a budete spokojení s dodaným Jím - Nejím s alergeny i bez nich - Jan Vágner, Jana Pechmanová .

Zlevněné zboží

JÍM – NEJÍM s alergeny i bez nich = jednoduchá volba, další možnost totiž není…I s potravinovými alergiemi si můžete dopřát, na co máte chuť. Poradíme vám, jak na to.Jana Pechmanová pro vás vybrala a upravila 80 klasických i moderních receptů. Ať už máte potravinovou alergii, nebo ne, podle téhle kuchařky si snadno připravíte vydatné snídaně, obědy i večeře, pestrobarevné saláty, netradiční polévky, návykové sladké tečky i slané pochoutky. U každého receptu jsou uvedeny alergeny a možnost, jak je plnohodnotně nahradit. Autorka se s vámi podělí ...také o řadu užitečných a ověřených tipů.Poslouchejte sami sebe, svoje tělo a hlídejte si, z čeho vaříte, zajímejte se o to, co jíte, co si dáváte na talíř. Nebojte se nejen zkoušet, ale i obměňovat a objevte pro sebe recepty, které se stanou stálicí na vašem rodinném stole. Správné stravovací návyky jsou to nejlepší, co sami pro sebe můžete jednoduše udělat. Jídlo by nemělo být strašák – změňte svůj přístup k jídlu a zkuste si neškodit. Nechte se inspirovat fotografiemi Jana Vágnera a užijte si každé jídlo i jeho přípravu a servírování jako malou slavnost. Snídám * Salátuji * Polévkuji * Mlsám sladké * Chystám party * Obědvám a večeřím

Produkt je výrobek značky šulc A švarc ,distribuovaný s EAN kódem 9788072444427.

Procházet zboží z kategorie Média šulc A švarc, Knihy šulc A švarc.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Jím - Nejím s alergeny i bez nich - Jan Vágner, Jana Pechmanová a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, knihy sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce šulc A švarc a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku šulc A švarc najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Jím - Nejím s alergeny i bez nich - Jan Vágner, Jana Pechmanová
Právě si prohlížíte... - 11% sleva

357,- Kč