Jak se zbavit starostí a začít žít - Dale Carnegie - audiokniha

Jak se zbavit starostí a začít žít - Dale Carnegie - audiokniha
349 349 1562
349,- Kč

Původní cena: 349,- Kč


Hodnocení:


Jak se zbavit starostí a začít žít - Dale Carnegie - audiokniha z kategorie média, knihy, se slevou kupte přes Chci.cz.

Knihy DobrovskýZískejte tento produkt se slevou z obchodu Knihy Dobrovský a budete spokojení s dodaným Jak se zbavit starostí a začít žít - Dale Carnegie - audiokniha .

Detailní informace

Audiokniha:,Jak si jednoduše změnit život k lepšímu Starostem se nevyhnete. Ani kdybyste byli kouzelníci. Občas jim zkrátka čelíme každý. Proto je důležité umět se starostem postavit, čelit jim. Tento skvělý rádce obsahuje návod k lepšímu a klidnějšímu životu. Tato audiokniha obsahuje pravděpodobně ty nejlepší a nejuchopitelnější rady, které kdy z nějaké knihy dostanete. Nenecháte se lehce vykolejit každou blbostí. Naučíte se překonávat návyky způsobující obavy a rozlišit skutečné starosti od naprosto nepodstatných maličkostí. Navíc se i s těmi... skutečně závažnými problémy vypořádáte lépe, než kdykoliv předtím. Dale Carnegie napsal tuto knihu před mnoha lety, její časem prověřené principy a techniky však fungují dodnes. A budou fungovat ještě hodně dlouho. Úžasné je, že vám poradí stejné věci, které už fungovaly za první světové války nebo ve starém Římě - autor totiž mimo jiné pátral hluboko v dějinách a inspiroval se praxí dávných myslitelů. Zpomalte většinu věcí a zaměřte vaši pozornost na to, co je opravdu důležité Jak se zbavit starostí a začít žít je bezesporu nejužitečnější kniha osobního rozvoje vůbec. K dnešnímu dni se po celém světě prodalo více než 7 miliónů výtisků. Postupy a metody jdou vždy k jádru celého problému a jsou tak jednoduché a srozumitelné, že pouhý poslech audioknihy vám změní život. Obsahuje obrovskou dávku příkladů ze života, kdy každá kapitola končí krátkým shrnutím, ke kterému je možné se opakovaně vracet. Vřele doporučujeme těm, co se aktivně snaží zlepšit si vlastní život. Těm, kteří občas mají nějaké problémy a starosti. Těm, kdo dlouhodobě prochází obdobím obav a stresu. Těm, kteří trpí úzkostmi, depresemi nebo jen nesprávným přístupem. Poslouchejte tuto audioknihu stále dokola. Odhalíte tajemství, jak si vybudovat duševní postoj, který povede k pocitu sebejistoty a štěstí. Překonáte únavu, získáte energii a dobrou náladu. Nebudete zklamáni. Po poslechu totiž už nikdy nebudete, jací jste bývali. Ovšem jenom pokud sami chcete. Co vás audiokniha naučí konkrétně: • předcházet stresu a filtrovat ho • naučit se přijímat to nevyhnutelné ve vašich životech • neinvestovat příliš mnoho emocí do nepodstatných věcí • naučit se užívat si činnosti, které nás úplně nebaví • zůstat klidnými, když vás ostatní kritizují • zbavit se 50% problémů pouhou změnou přístupu • zmírnit finanční starosti • vyhnout se citovému rozrušení • zabránit únavě a vyčerpání • prodloužit si život o hodinu • ...a mnohem více (je tam zkrátka všechno) Více informací na bit.ly/zbavte-se-starosti

Produkt je výrobek značky Progresguru.

Procházet zboží z kategorie Média Progresguru, Knihy Progresguru.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Jak se zbavit starostí a začít žít - Dale Carnegie - audiokniha a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, knihy sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Progresguru a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Progresguru najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Jak se zbavit starostí a začít žít - Dale Carnegie - audiokniha
Právě si prohlížíte...

349,- Kč