Hravá čítanka 6 - pracovní učebnice

Hravá čítanka 6 - pracovní učebnice
214 199 343
214,- Kč

Původní cena: 199,- Kč


Hodnocení:


Hravá čítanka 6 - pracovní učebnice z kategorie média, knihy, se slevou kupte přes Chci.cz.

Knihy DobrovskýZískejte tento produkt se slevou z obchodu Knihy Dobrovský a budete spokojení s dodaným Hravá čítanka 6 - pracovní učebnice .

Detailní informace

Čítanka je součástí ucelené koncepce pro výuku Českého jazyka na 2. stupni základních škol. Nabízí široký výběr textů, které jsou zvoleny, aby pokryly všechny důležité oblasti učiva 6. ročníku. Obsahuje pečlivě vybrané literární úryvky, které mají za úkol děti zaujmout a motivovat k další četbě. Pokud úryvku předcházel nějaký děj, je před ním stručně shrnut. Slova a pojmy, jež by žáci nemuseli znát, jsou pod textem vysvětlena. Součástí jsou výklady učiva a testy. V souladu s RVP ZV Zahrnuje boční sloupce s informacemi o daném autorovi, díle, ze... kterého úryvek pochází, a zajímavostech. Úkoly jsou rozčleněny do tří kategorií – úkoly před čtením, jimiž lze žáky naladit na tematiku daného úryvku, úkoly k textu, kdy s daným textem pracují, a rozšiřující úkoly, které je vedou k zamyšlení nad širšími souvislostmi myšlenek obsažených v textu. V kapitole Mediální výchova se žáci dozvědí základní poznatky o textech z novin, se kterými budou pracovat. Publikace je graficky moderně a atraktivně zpracovaná. Obsahuje kapitoly: O literatuře Lidová slovesnost Literární druhy a žánry (Epika, Lyrika, Lyrickoepické žánry, Drama) Komiks Mediální výchova.

Produkt je výrobek značky Taktik ,distribuovaný s EAN kódem 9788075632562.

Procházet zboží z kategorie Média Taktik, Knihy Taktik.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Hravá čítanka 6 - pracovní učebnice a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, knihy sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Taktik a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Taktik najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Hravá čítanka 6 - pracovní učebnice
Právě si prohlížíte...

214,- Kč