Fotbal - Hana Nováková, Rudolf Psotta, Václav Bunc, Jan Netscher, Andrea Mahrová - e-kniha

Fotbal - Hana Nováková, Rudolf Psotta, Václav Bunc, Jan Netscher, Andrea Mahrová - e-kniha
139 139 787
139,- Kč

Původní cena: 139,- Kč


Hodnocení:


Fotbal - Hana Nováková, Rudolf Psotta, Václav Bunc, Jan Netscher, Andrea Mahrová - e-kniha z kategorie média, knihy, se slevou kupte přes Chci.cz.

Knihy DobrovskýZískejte tento produkt se slevou z obchodu Knihy Dobrovský a budete spokojení s dodaným Fotbal - Hana Nováková, Rudolf Psotta, Václav Bunc, Jan Netscher, Andrea Mahrová - e-kniha .

Detailní informace

eBook:,Originální publikace kolektivu českých autorů přináší ucelený moderní přístup ke kondičnímu tréninku s cílem poskytnout trenérům, studentům v oboru trenérství fotbalu, odborníkům ve sportu a další odborné veřejnosti hlubší výklad této problematiky. Vysvětluje východiska, principy, metody a praktické postupy při plánování, realizaci a hodnocení kondičního tréninku, který je nedílnou součástí tréninkových programů fotbalových týmů. Autoři vychází ze současných vědeckých poznatků o sportu, zejména fyziologie sportu a fotbalu, a teorie sport...ovního tréninku. Výklad je podpořen výsledky jejich dlouholeté výzkumné činnosti, zkušenostmi z výuky trenérů na FTVS UK i poznatky z trenérských aktivit, opírá se také o závěry současných, především zahraničních výzkumů pohybových požadavků herního výkonu v utkání, efektů tréninku a profilu tělesné výkonnosti hráčů fotbalu.

Produkt je výrobek značky Grada.

Procházet zboží z kategorie Média Grada, Knihy Grada.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Fotbal - Hana Nováková, Rudolf Psotta, Václav Bunc, Jan Netscher, Andrea Mahrová - e-kniha a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, knihy sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Grada a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Grada najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Fotbal - Hana Nováková, Rudolf Psotta, Václav Bunc, Jan Netscher, Andrea Mahrová - e-kniha
Právě si prohlížíte...

139,- Kč