Dragon Keeper - Robin Hobb

Dragon Keeper - Robin Hobb
299 299 1294
299,- Kč

Původní cena: 299,- Kč


Hodnocení:


Dragon Keeper - Robin Hobb z kategorie média, knihy, se slevou kupte přes Chci.cz.

Knihy DobrovskýZískejte tento produkt se slevou z obchodu Knihy Dobrovský a budete spokojení s dodaným Dragon Keeper - Robin Hobb .

Detailní informace

The first book in a four part series from one of the greatest writers in the fantasy genre. DRAGON KEEPER returns fans to Hobb's best-loved world, full of dragons, magical ships and unforgettable characters.Dragons have returned to the world . . .Guided by the dragon Tintaglia, the serpents came from the sea to fight their way up the Rain Wild River to their ancestral hatching grounds.But the fledglings that emerge from the cocoons are a travesty of the dragons of old. Flightless and fractious, they soon become a danger to all and must be moved.... Thymara, a Rain Wilder born with scales and claws, answers the call to become one of the dragon keepers to accompany the creatures upriver.Their target is the legendary Elderling city of Kelsingra. But no one knows if it even exists; and no one expects the dragon keepers to return, or even survive...

Produkt je výrobek značky Harpercollins ,distribuovaný s EAN kódem 9780008154394.

Procházet zboží z kategorie Média Harpercollins, Knihy Harpercollins.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Dragon Keeper - Robin Hobb a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, knihy sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Harpercollins a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Harpercollins najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Dragon Keeper - Robin Hobb
Právě si prohlížíte...

299,- Kč