Český jazyk 2 - nová edice - písanka - 2. díl

Český jazyk 2 - nová edice - písanka - 2. díl
Český jazyk 2 - nová edice - písanka - 2. díl
Český jazyk 2 - nová edice - písanka - 2. díl
Český jazyk 2 - nová edice - písanka - 2. díl
40 40 654
40,- Kč

Původní cena: 40,- Kč


Hodnocení:


Český jazyk 2 - nová edice - písanka - 2. díl z kategorie média, knihy, se slevou kupte přes Chci.cz.

Knihy DobrovskýZískejte tento produkt se slevou z obchodu Knihy Dobrovský a budete spokojení s dodaným Český jazyk 2 - nová edice - písanka - 2. díl .

Detailní informace

Moderně zpracovaná písanka na celobarevných stranách rozvíjí grafomotoriku a logické myšlení žáků 2. ročníku. Vychází z tradičních metod výuky psaní. Je sestavena odborným týmem pedagogů a lektorů na základě jejich zkušeností s výukou na 1. stupni. Písanka je součástí ucelené koncepce pro výuku českého jazyka na 2. stupni základních škol. V rámci této koncepce si učitelé mohou doplnit tradiční učebnice a pracovní sešity o další pomůcky, které komplet dotvářejí. V souladu s RVP ZV Písanka obsahuje také řadu cvičení zaměřených na mezipředmětové v...ztahy Učivo je probíráno hravou a zábavnou formou Všechny učebnice provází Ema a Tom, malí hrdinové blízcí světu dětí. Jsou dětem inspirací a ti s nimi prožívají různá zajímavá dobrodružství - až do pátého ročníku. NOVÁ EDICE Vylepšená grafika s důrazem na jednoduchost, přehlednost a zapamatovatelnost Spousta opakování, souhrnná opakování a soubor diktátů Množství cvičení doprovázejí barevné ilustrace, které rozvíjejí představivost žáků Všechny učebnice doprovází Ema a Tom Pracovní sešit rozšiřuje probrané učivo z učebnice Hravá čeština 2 - nová edice Učivo je probíráno hravou a zábavnou formou Hravé úlohy, doplňovačky, rébusy, spojovačky, omalovánky a komiksy Důraz na mezipředmětové vztahy - cvičení propojena s Matematikou a Prvoukou

Produkt je výrobek značky Taktik ,distribuovaný s EAN kódem 9788075635570.

Procházet zboží z kategorie Média Taktik, Knihy Taktik.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Český jazyk 2 - nová edice - písanka - 2. díl a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, knihy sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Taktik a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Taktik najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Český jazyk 2 - nová edice - písanka - 2. díl
Právě si prohlížíte...

40,- Kč