Bridgertonovi – prequel 1: Za vším hledej Bridgertonovy - Julia Quinnová - e-kniha

Bridgertonovi – prequel 1: Za vším hledej Bridgertonovy - Julia Quinnová - e-kniha
249 249 1842
249,- Kč

Původní cena: 249,- Kč


Hodnocení:


Bridgertonovi – prequel 1: Za vším hledej Bridgertonovy - Julia Quinnová - e-kniha z kategorie média, knihy, se slevou kupte přes Chci.cz.

Knihy DobrovskýZískejte tento produkt se slevou z obchodu Knihy Dobrovský a budete spokojení s dodaným Bridgertonovi – prequel 1: Za vším hledej Bridgertonovy - Julia Quinnová - e-kniha .

Detailní informace

eBook:,Oblíbená série o rodině Bridgertonových se vrací v čase na konec 18. století k mladé Billie Bridgertonové, jejíž temperament se později projeví v mnoha dalších generacích. Billie je umíněná, nechová se jako dáma a celé dětství strávila potloukáním se po venkově s bratry Rokesbyovými. Předpokládalo se, že jednoho z nich si nakonec vezme. Jen ten třetí, nejstarší, pro ni není vhodný, a ona by ho stejně nechtěla, ani za nic. Vždyť George je tak upjatý a nudný. Když se postupně začnou poznávat, vidí se vzájemně v čím dál příznivějším světle,... ale než si cokoliv stačí říct, hrozí rodině tragická ztráta – Edward Rokesby se v americké válce pohřešuje a dost možná je i mrtev…

Produkt je výrobek značky Ikar Cz.

Procházet zboží z kategorie Média Ikar Cz, Knihy Ikar Cz.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Bridgertonovi – prequel 1: Za vším hledej Bridgertonovy - Julia Quinnová - e-kniha a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, knihy sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Ikar Cz a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Ikar Cz najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Bridgertonovi – prequel 1: Za vším hledej Bridgertonovy - Julia Quinnová - e-kniha
Právě si prohlížíte...

249,- Kč