Assassination Classroom, Vol. 20

Assassination Classroom, Vol. 20
259 249 2265
259,- Kč

Původní cena: 249,- Kč


Hodnocení:


Assassination Classroom, Vol. 20 z kategorie média, knihy, se slevou kupte přes Chci.cz.

Knihy DobrovskýZískejte tento produkt se slevou z obchodu Knihy Dobrovský a budete spokojení s dodaným Assassination Classroom, Vol. 20 .

Detailní informace

What does a pathetic class of misfits have in their arsenal to combat their schoolteacher's alien technology, bizarre powers and...tentacles?!The battle for Koro Sensei's life against a multinational operation's soldiers and weaponry is difficult enough, but now his creator and former protege, mad scientist Yanagisawa and Grim Reaper II, join the battle to destroy him-and they've both had major enhancements! But the stakes abruptly change when a 3-E student is fatally caught in the crossfire... If there's one thing that enrages 3-E's teacher, i...t's harming-let alone killing-his students! Koro Sensei's fury and ingenuity know no bounds, even as fate inexorably catches up to him...The surprise-hit bizarre action comedy about a tentacled teacher with a heart that is a consistent Bookscan best seller.

Produkt je výrobek značky Slovart ,distribuovaný s EAN kódem 9781421593388.

Procházet zboží z kategorie Média Slovart, Knihy Slovart.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Assassination Classroom, Vol. 20 a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, knihy sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Slovart a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Slovart najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Assassination Classroom, Vol. 20
Právě si prohlížíte...

259,- Kč