Aquitania - Eva García Sáenz de Urturi - e-kniha - 31% sleva

-31%
Aquitania - Eva García Sáenz de Urturi - e-kniha
246 359 1856
246,- Kč

Původní cena: 359,- Kč


Hodnocení:


Aquitania - Eva García Sáenz de Urturi - e-kniha z kategorie média, knihy, se slevou kupte přes Chci.cz.

Knihy DobrovskýZískejte tento produkt se slevou z obchodu Knihy Dobrovský a budete spokojení s dodaným Aquitania - Eva García Sáenz de Urturi - e-kniha .

Zlevněné zboží

eBook:,1137. Vévoda Akvitánie – regionu, po němž dychtí Francie – je nalezen mrtvý v Compostele. Tělo je zbarveno do modra a nese stopy po krvavém orlu, pradávném normanském způsobu mučení. Vévodova dcera Eleonora se rozhodne otcovu smrt pomstít, a proto se provdá za syna člověka, o němž se domnívá, že otce zavraždil. Oním člověkem je francouzský král, Ludvík VI. Tlustý. Ale sám král umírá za stejných okolností v den svatby. Eleonora a Ludvík VII. se spolu s akvitánskými kočkami – legendárními vyzvědači vévodů – snaží vypátrat, kdo chtěl nezkuš...ený královský pár dosadit na trůn místo něj. Mnoho let před smrtí akvitánského vévody je v lese ponechán bezejmenný chlapec. Možná je to nestvůra, možná světec, ale dokáže přežít a stane se jedním z nejvýjimečnějších mužů středověké Evropy. Strhující historický thriller, odehrávající se ve století plném pomst, incestu a bitev, rozplétá znepokojivou záhadu okolo tří hrdinů, kteří jednoho dne dají podobu budoucí Evropě.

Produkt je výrobek značky Vendeta.

Procházet zboží z kategorie Média Vendeta, Knihy Vendeta.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Aquitania - Eva García Sáenz de Urturi - e-kniha a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, knihy sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Vendeta a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Vendeta najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Aquitania - Eva García Sáenz de Urturi - e-kniha
Právě si prohlížíte... - 31% sleva

246,- Kč