200 let egyptologie - Archeologické vykopávky, slavné objevy a egyptologové - Miroslav Verner, Faryová Ivana

200 let egyptologie - Archeologické vykopávky, slavné objevy a egyptologové - Miroslav Verner, Faryová Ivana
626 536 1117
626,- Kč

Původní cena: 536,- Kč


Hodnocení:


200 let egyptologie - Archeologické vykopávky, slavné objevy a egyptologové - Miroslav Verner, Faryová Ivana z kategorie média, knihy, se slevou kupte přes Chci.cz.

Knihy DobrovskýZískejte tento produkt se slevou z obchodu Knihy Dobrovský a budete spokojení s dodaným 200 let egyptologie - Archeologické vykopávky, slavné objevy a egyptologové - Miroslav Verner, Faryová Ivana .

Detailní informace

V roce 2022 si světová egyptologie připomíná několik významných výročí. Před sto lety byla v Údolí králů objevena hrobka „zlatého krále“ Tutanchamona. A hlavně – uplynulo 200 let od chvíle, kdy Francouz Champollion rozluštil hieroglyfy. Vznikl nový vědní obor, egyptologie. Bez znalosti písma starých Egypťanů totiž bylo možné odkrývat a obdivovat monumentální stavby, nádherné sochy a stěny chrámů popsané hieroglyfy, nikdo ale nerozuměl jim, ani oné dávné civilizaci. Po Champollionově objevu přišli do Egypta první skuteční archeologové. Přední če...ský egyptolog Miroslav Verner se při vyprávění s novinářkou Ivanou Faryovou vrací na začátek a přibližuje čtenářům hlavní milníky a nejzajímavější momenty tohoto dvousetletého příběhu.

Produkt je výrobek značky Universum ,distribuovaný s EAN kódem 9788024284989.

Procházet zboží z kategorie Média Universum, Knihy Universum.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

200 let egyptologie - Archeologické vykopávky, slavné objevy a egyptologové - Miroslav Verner, Faryová Ivana a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, knihy sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Universum a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Universum najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

200 let egyptologie - Archeologické vykopávky, slavné objevy a egyptologové - Miroslav Verner, Faryová Ivana
Právě si prohlížíte...

626,- Kč