Skládací kempovací miska Sea To Summit XL-Bowl Olive - 21% sleva

-21%
Skládací kempovací miska Sea To Summit XL-Bowl Olive
Skládací kempovací miska Sea To Summit XL-Bowl Olive
Skládací kempovací miska Sea To Summit XL-Bowl Olive
Skládací kempovací miska Sea To Summit XL-Bowl Olive
311 395 1917
311,- Kč

Původní cena: 395,- Kč


Hodnocení:


Skládací kempovací miska Sea To Summit XL-Bowl Olive z kategorie sport, outdoorové aktivity, kempování a turistika, kempinkové nádobí a jídelní sady, se slevou kupte přes Chci.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Ceskyrajcom a budete spokojení s dodaným Skládací kempovací miska Sea To Summit XL-Bowl Olive .

Zlevněné zboží

Skládací miska XL-Bowl je podstatně větší než naše původní miska X-Bowl a je vyrobena ze stejných pružných bočních stěn z potravinářského silikonu, které se snadno skládají a vytvářejí malý disk, který šetří místo. Nylonová základna slouží po překlopení vzhůru nohama jako prkénko na krájení, což z ní dělá víceúčelový a funkční kus nádobí, který se úhledně spojí s hrnci X-Pot a vytvoří tak komplexní, prostorově úspornou sadu pro skvělé vybavení táborové kuchyně. Vlastnosti: - Strany z pružného potravinářského silikonu bez obsahu BPA. - Skládá se... naplocho pro kompaktní balení. - Kalibrované hřebeny slouží jako odměrka. - Základna odolná proti pořezání, je skvělá pro krájení a porcování potravin. - Odolná proti rozlití a snadno se z ní vylévá.

Produkt je výrobek značky Seatosummit ,distribuovaný s EAN kódem 9327868140152.

Procházet zboží z kategorie Sport Seatosummit, Outdoorové aktivity Seatosummit, Kempování a turistika Seatosummit, Kempinkové nádobí a jídelní sady Seatosummit.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Skládací kempovací miska Sea To Summit XL-Bowl Olive a další podobné zlevněné zboží z kategorie sport sleva, outdoorové aktivity sleva, kempování a turistika sleva, kempinkové nádobí a jídelní sady sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Seatosummit a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Seatosummit najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Skládací kempovací miska Sea To Summit XL-Bowl Olive
Právě si prohlížíte... - 21% sleva

311,- Kč