Skládací hrnec Sea To Summit X-Pot Navy blue 4L - 10% sleva

-10%
Skládací hrnec Sea To Summit X-Pot Navy blue 4L
Skládací hrnec Sea To Summit X-Pot Navy blue 4L
Skládací hrnec Sea To Summit X-Pot Navy blue 4L
Skládací hrnec Sea To Summit X-Pot Navy blue 4L
1 688 1 871 1452
1 688,- Kč

Původní cena: 1 871,- Kč


Hodnocení:


Skládací hrnec Sea To Summit X-Pot Navy blue 4L z kategorie sport, outdoorové aktivity, kempování a turistika, kempinkové nádobí a jídelní sady, se slevou kupte přes Chci.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Ceskyrajcom a budete spokojení s dodaným Skládací hrnec Sea To Summit X-Pot Navy blue 4L .

Zlevněné zboží

Oceněný skládací hrnec X-Pot v sobě spojuje inovace, úsporu místa a funkční vlastnosti, které jsou ideální pro kempaře s nedostatkem místa. Mezi konstrukční prvky patří vložený prstenec z nerezové oceli v okraji, který vytváří pevnou konstrukci zajišťující jistotu při vaření velkých objemů jídla, vestavěné sítko ve víku a schopnost sbalit se do malého disku, který lze snadno zasunout do batohu nebo kempingového boxu a úhledně uložit s ostatními kusy řady X-series. Vlastnosti: - Tepelně odolný silikon bez obsahu BPA, vhodný pro potraviny. - Tvrd...á eloxovaná hliníková základna opravdu dobře vede teplo pro outdoorové gurmánské vaření. - Odolná průsvitná poklice hrnce se sítkem zkracuje dobu varu - není třeba zvedat poklici, abyste zkontrolovali stav varu. - Stabilitu zajišťuje nerezový kroužek zapuštěný do okraje. - Do bočních stěn ze silikonové pryže jsou vylisovány míry. - Silikonové úchyty zajišťují poklici k hrnci při přepravě.

Produkt je výrobek značky Seatosummit ,distribuovaný s EAN kódem 9327868140282.

Procházet zboží z kategorie Sport Seatosummit, Outdoorové aktivity Seatosummit, Kempování a turistika Seatosummit, Kempinkové nádobí a jídelní sady Seatosummit.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Skládací hrnec Sea To Summit X-Pot Navy blue 4L a další podobné zlevněné zboží z kategorie sport sleva, outdoorové aktivity sleva, kempování a turistika sleva, kempinkové nádobí a jídelní sady sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Seatosummit a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Seatosummit najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Skládací hrnec Sea To Summit X-Pot Navy blue 4L
Právě si prohlížíte... - 10% sleva

1688,- Kč