Kempovací nůž Sea To Summit Camp Cutlery Charcoal - 23% sleva

-23%
Kempovací nůž Sea To Summit Camp Cutlery Charcoal
20 26 923
20,- Kč

Původní cena: 26,- Kč


Hodnocení:


Kempovací nůž Sea To Summit Camp Cutlery Charcoal z kategorie sport, outdoorové aktivity, kempování a turistika, kempinkové nádobí a jídelní sady, se slevou kupte přes Chci.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Ceskyrajcom a budete spokojení s dodaným Kempovací nůž Sea To Summit Camp Cutlery Charcoal .

Zlevněné zboží

Nůž Camp Cutlery je odolný, lehký a vhodný do myčky, pro cestování s batohem, kempování a piknikování. Jednotlivé kusy obsahují malý otvor kompatibilní s karabinou na základně každé rukojeti. Vhodné do myčky nádobí a mikrovlnné trouby Vlastnosti - Neobsahuje BPA - Lehké a odolné - Otvory kompatibilní s karabinou na konci každé rukojeti - Tepelně stabilní - nádobí je tedy ideální pro míchání pokrmů v přírodě

Produkt je výrobek značky Seatosummit ,distribuovaný s EAN kódem 9327868076321.

Procházet zboží z kategorie Sport Seatosummit, Outdoorové aktivity Seatosummit, Kempování a turistika Seatosummit, Kempinkové nádobí a jídelní sady Seatosummit.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Kempovací nůž Sea To Summit Camp Cutlery Charcoal a další podobné zlevněné zboží z kategorie sport sleva, outdoorové aktivity sleva, kempování a turistika sleva, kempinkové nádobí a jídelní sady sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Seatosummit a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Seatosummit najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Kempovací nůž Sea To Summit Camp Cutlery Charcoal
Právě si prohlížíte... - 23% sleva

20,- Kč