Čelovka Silva Terra Scout H béžová

Čelovka Silva Terra Scout H béžová
Čelovka Silva Terra Scout H béžová
Čelovka Silva Terra Scout H béžová
Čelovka Silva Terra Scout H béžová
1 435 1 484 892
1 435,- Kč

Původní cena: 1 484,- Kč


Hodnocení:


Čelovka Silva Terra Scout H béžová z kategorie sport, outdoorové aktivity, kempování a turistika, kempinková světla a lucerny, se slevou kupte přes Chci.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Ceskyrajcom a budete spokojení s dodaným Čelovka Silva Terra Scout H béžová .

Detailní informace

Čelovka je vyrobena z recyklovaného plastu a Revo materiálu (recyklované polymery a rostlinná vlákna z konopí), který má až o 90% nižší emise CO2 ve srovnání se standardním plastem. Terra znamená země a produkty označené Silva Terra mají nižší ekologickou stopu. Lehká kompaktní čelovka pro různé outdoorové aktivity. Velké tlačítko pro bezproblémové zapínání a vypínání v rukavicích. Baterie umístěna v těle reflektoru. Obsahuje Silva Hybrid Battery (art.no. 38007). Funkce: - Intelligent Light™ - 2x High-Power LED - dosvit 65m - světelný tok 350lm... - světelný čas při +20°C: 3h (min mode) / 25h (max mode) - IPX5 voděodolná - Silva Hybrid battery - hmotnost 84g vč. baterií"

Produkt je výrobek značky Silva ,distribuovaný s EAN kódem 7318860204524.

Procházet zboží z kategorie Sport Silva, Outdoorové aktivity Silva, Kempování a turistika Silva, Kempinková světla a lucerny Silva.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Čelovka Silva Terra Scout H béžová a další podobné zlevněné zboží z kategorie sport sleva, outdoorové aktivity sleva, kempování a turistika sleva, kempinková světla a lucerny sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Silva a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Silva najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Čelovka Silva Terra Scout H béžová
Právě si prohlížíte...

1435,- Kč