Tento produkt již není k dispozici, vyberte si podobný

COMPASS Kanystr kovový 10l UN homologace

COMPASS Kanystr kovový 10l UN homologace

Zboží již není dostupné


Hodnocení:


COMPASS Kanystr kovový 10l UN homologace z kategorie auto-moto, díly a příslušenství vozidel, Údržba a výzdoba motorových vozidel, kanystry na palivo, se slevou kupte přes Chci.cz.

AlzaZískejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným COMPASS Kanystr kovový 10l UN homologace .

Detailní informace

Kanystr COMPASS Kanystr kovový 10l UN homologace:
V každé garáži přijde vhod kanystr pro pohonné hmoty. Kanystr COMPASS je vyroben z kovového materiálu a vejde se do něj až 10 litrů tekutiny. Oceníte uzavíratelný mechanizmus na hrdle, který je opatřen zátkou, těsněním a bezpečnostní západkou proti otevření. Boky kanystru COMPASS jsou profilované, zajistí tak pevný tvar. U kanystru COMPASS nedochází k prohýbání stěn vlivem tlaku. Pro přenášení kanystru COMPASS je připravena praktická rukojeť. Povrch kanystru je ošetřen p...rotikorozním nátěrem v olivově zelené barvě. 
Klíčové vlastnosti kovového kanystru COMPASS - 10 lKovový kanystr COMPASS je určen pro pohonné hmotyVejde se do něj až 10 litrů tekutinyJe vyroben z kovového materiáluHrdlo je opatřeno zátkou, těsněním i mechanismem vůči otevřeníOceníte profilované boky kanystru COMPASS Kanystr si udržuje pevný tvarJe opatřen protikorozním nátěrem Kanystr COMPASS je olivově zelený

Produkt je výrobek značky Compass ,distribuovaný s EAN kódem 8591686915075.

Procházet zboží z kategorie Auto-moto Compass, Díly a příslušenství vozidel Compass, Údržba a výzdoba motorových vozidel Compass, Kanystry na palivo Compass.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Použité


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

COMPASS Kanystr kovový 10l UN homologace a další podobné zlevněné zboží z kategorie auto-moto sleva, díly a příslušenství vozidel sleva, Údržba a výzdoba motorových vozidel sleva, kanystry na palivo sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Compass a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Compass najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

COMPASS Kanystr kovový 10l UN homologace
Právě si prohlížíte...

420,- Kč